Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Budowa sieci wodociągowej oraz kanalizacji w msc. Rząśnik

Zamawiający Gmina Rząśnik (Rząśnik, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa sieci wodociągowej oraz kanalizacji w msc. Rząśnik”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RząśnikRząśnik, Mazowieckieopublikowano 10 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA RZĄŚNIK

1.2.)Oddział zamawiającego

Gmina Rząśnik

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 550668108

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Jesionowa 3

1.4.2.)Miejscowość

Rząśnik

1.4.3.)Kod pocztowy

07-205

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.4.7.)Numer telefonu

29 5929260

1.4.8.)Numer faksu

29 5929285

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@rzasnik.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rzasnik.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00282820

2.2.)Data ogłoszenia

2026-06-10

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00267966

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

Przedmiotem Zamówienia jest budowa sieci wodociągowej oraz kanalizacyjnej w msc. Rząśnik na działce nr 263 (pas drogowy) oraz 364: 1) Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Rząśnik ulica Polna o długości 162 m, 2) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Rząśnik ulica Polna o długości 183 m. Przedmiotem opracowania jest Budowa sieci wodociągowej oraz kanalizacyjnej w msc. Rząśnik na działce nr 263 (pas drogowy) oraz 364. Projektowana sieć wodociągowa będzie pracowała w układzie rozdzielczym i zostanie włączona w sieć DN90 PE. Projektowana sieć kanalizacyjna będzie pracowała w układzie grawitacyjnym i zostanie włączona do istniejącej studni. Po zmianie: Przedmiotem Zamówienia jest budowa sieci wodociągowej oraz kanalizacyjnej w msc. Rząśnik na działce nr 263 (pas drogowy) oraz 364: 1) Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Rząśnik ulica Polna o długości 54,45 m, 2) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Rząśnik ulica Polna o długości 61,36 m. Przedmiotem opracowania jest Budowa sieci wodociągowej oraz kanalizacyjnej w msc. Rząśnik na działce nr 263 (pas drogowy) oraz 364. Projektowana sieć wodociągowa będzie pracowała w układzie rozdzielczym i zostanie włączona w sieć DN90 PE. Projektowana sieć kanalizacyjna będzie pracowała w układzie grawitacyjnym i zostanie włączona do istniejącej studni.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

Brak kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Rząśnik prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rząśnik.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.