Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
323 335 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    292 968 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    30 367 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy częściowej (dni robocze)40%Cena100%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa profesjonalnych środków do systemu sprzątania, dozowników i dzierżawa stacjonarnych systemów dozowania oraz środków myjących i środków do płukania w zmywarkach gastronomicznych przemysłowych”

Zamawiający Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej Im.prof.antoniego Kępińskiego w Jarosławiu (Jarosław, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa profesjonalnych środków do systemu sprzątania, dozowników i dzierżawa…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 323 335 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
323 335 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 maja 2026

    Termin ofert: 26 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    10 czerwca 2026

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PWJ SEKUNDA & SOBUŚ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (część 1); F.U.H.P. Gastro-Serwis Stanisław Drążek (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 323 334,81 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Postępowanie prowadzone było w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail