ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Dostawa profesjonalnych środków do systemu sprzątania, dozowników i dzierżawa stacjonarnych systemów dozowania oraz środków myjących i środków do płukania w zmywarkach gastronomicznych przemysłowych”

Zamawiający Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej Im.prof.antoniego Kępińskiego w Jarosławiu (Jarosław, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Dostawa profesjonalnych środków do systemu sprzątania, dozowników i dzierżawa…”. Termin składania ofert minął 26 maja 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
26 maja 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin dostawy częściowej (dni robocze)40%Cena100%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    15 maja 2026

    Termin ofert: 26 maja 2026 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawców

    10 czerwca 2026

    1 oferta2 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresDostawa profesjonalnych środków do sprzątania (np. detergenty, środki czyszczące), dozowników oraz dzierżawa stacjonarnych systemów dozowania (ilość nieujasnowiona) oraz środków myjących i płuczących do zmywarek gastronomicznych przemysłowych (min. 2 pakiety asortymentu).

  • 2

    TerminOferty częściowe niedozwolone, preferencja dla MŚP (brak dyskryminacji), termin realizacji: 30 dni od podpisania umowy. Ryzyko: brak możliwości przedłużenia terminu dostaw. Unikalne wymaganie: dostawa wraz z instruktażem dla personelu.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ IM.PROF.ANTONIEGO KĘPIŃSKIEGO W JAROSŁAWIU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000296638

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki 18

1.5.2.)Miejscowość

Jarosław

1.5.3.)Kod pocztowy

37-500

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.7.)Numer telefonu

16 621 46 11

1.5.8.)Numer faksu

16 621 24 45

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@spzozjaroslaw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://spzozjaroslaw.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Dostawa profesjonalnych środków do systemu sprzątania, dozowników i dzierżawa stacjonarnych systemów dozowania oraz środków myjących i środków do płukania w zmywarkach gastronomicznych przemysłowych”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-081a50eb-1c9d-4d4b-8569-7ba157054c64

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00245708

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00030984/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Dostawa profesjonalnych środków czystości do systemu sprzątania, i dzierżawa stacjonarnych systemów dozowania

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://pcm.ezamawiajacy.pl

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert oraz oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zapewnionych przez system obsługujący proces
udzielania zamówień publicznych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, zwany dalej Systemem.
System jest dostępny pod adresem: https://pcm.ezamawiajacy.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

16. Do pełnego i prawidłowego korzystania z Systemu przez Użytkowników Zewnętrznych konieczne jest posiadanie przez co najmniej jednego uprawnionego Użytkownika Zewnętrznego Wykonawcy elektronicznego podpisu kwalifikowanego lub podpisu zaufanego lub podpisu osobistego służącego do autentykacji i podpisu.
17. Ogólne zasady korzystania z platformy:
a) Zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do systemu na subdomenie pcm: https://pcm.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl
b) Wykonawca po wybraniu opcji „Przystąp do postępowania” zostanie przekierowany do strony, gdzie zostanie powiadomiony o możliwości zalogowania się lub do założenia bezpłatnego konta. Wykonawca zakłada konto wykonując kroki procesu rejestracyjnego: podaje adres e-mail, ustanawia hasło, następnie powtarza hasło, wpisuje kod z obrazka, akceptuje regulamin, klika polecenie „ Zarejestruj się:
c) Rejestracja konta następuje poprzez: kontakt z numerem telefonu podanym w potwierdzeniu lub jeżeli użytkownik nie skontaktuje się telefonicznie konto zostanie aktywowane w ciągu maksymalnie 6 godzin roboczych.
18. Po założeniu konta Wykonawca ma możliwość złożenia oferty w postępowaniu.
19. Zamawiający określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 2 GB ( pojedynczy plik).
20. Zamawiający zaleca składać ofertę w plikach: doc., pdf., odt., xls., jpeg., xml., xades, pades.
21. Do pełnego i prawidłowego korzystania z Platformy przez Użytkowników Zewnętrznych
konieczne jest posiadanie przez co najmniej jednego uprawnionego Użytkownika Zewnętrznego Wykonawcy elektronicznego podpisu kwalifikowanego lub podpisu zaufanego lub podpisu osobistego służącego do autentyfikacji i podpisu).

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
• administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej im. prof. Antoniego Kępińskiego w Jarosławiu 37-500 ul. Kościuszki nr 18
• kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych w SP ZOZ Jarosławiu: telefon: 16 6240656; e e-mail: daniel.panek@mpls.com.pl ; iod@spzozjaroslaw.pl
• Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego znak sprawy; ZP-3502/15/2026
• odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 Ustawa z dnia 11 września 2019 r.. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1710.) dalej „ustawa Pzp”;
• Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
• obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego;
konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
• w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
posiada Pani/Pan:
• na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
• na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych **;
• na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO
***;
prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO; nie przysługuje Pani/Panu:
w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych; prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO; na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
* Wyjaśnienie: informacja w tym zakresie jest wymagana, jeżeli w odniesieniu do danego administratora lub podmiotu przetwarzającego istnieje obowiązek wyznaczenia inspektora ochrony danych osobowych.
** Wyjaśnienie: skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników.
*** Wyjaśnienie: prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZP-3502/09/2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

2

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa profesjonalnych środków czystości do systemu sprzątania wraz z dzierżawą dozowników do środków myjących
Lp. Nawa towaru Ilość (12 miesięcy) Nazwa handlowa wymagana(wielkość opakowania) Ilość opakowań
1. "Środek do mycia i pielęgnacji powierzchni zmywalnych
opakowanie max. 5 l.
" 82 500 l roztworu roboczego 33
2. "Środek do mycia i pielęgnacji powierzchni zmywalnych
opakowanie 2,5-3 l. Saszetka
" 187 500 Lroztworu roboczego 150
3. "Środek do codziennego mycia i pielęgnacji podłóg
opakowanie max. 5 l.
" 107 500 L roztworu roboczego 43
4. "Środek do codziennego mycia i konserwacji podłóg
opakowanie 2,5-3l. saszetki
" 187 500 Lroztworu roboczego 150
5. "Środek myjący do urządzeń sanitarnych
opakowanie max. 5 l.
" 90 000 l. roztworu roboczego 36
6. "Środek myjący do urządzeń sanitarnych
opakowanie 2,5-3 l. saszetki
" 112 500 l. roztworu roboczego 90
7. Preparat do konserwacji powierzchni podłogowych 200 L 40
8. "Środek do gruntownego czyszczenia
posadzek – bezzapachowy
" 130 L 26
9. Mleczko czyszczące do usuwania silnych i głębokich zabrudzeń 320 L 160
10. Środek do mycia i konserwacji powierzchni ze stali szlachetnej op. 0,5l. lub porównywalne 22,50 L 45
11. Środek biologiczny o właściwościach wiążących i niszczących zapachy z kanalizacji. op. 5 l. lub porównywalne 10 L 2
12. Silnie skoncentrowany preparat do usuwania osadów po kawie i herbacie op. 5l. 100 L 20
13. Środek myjąco-czyszczący do powierzchni kuchennych 20 L 4
14. Preparat do rozpuszczania osadów mineralnych op. max. 2l. 120 L 60
15. Płyn do czyszczenia silnie zatłuszczonych i przypalonych powierzchni. op. max. 2l. 18 l 9
16. Środek do dezynfekcji powierzchni mających bezpośredni kontakt żywnością 20 l. roztworu roboczego 4
17 "Preparat do gruntownego czyszczenia muszli i pisuarów
op. 0,5-1l.
" 135 L 180
18 Preparat do odtłuszczania i odkamieniania kuchni op. max. 10 l. 30 l roztworu roboczego 3
19 Preparat do gruntownego czyszczenia płytek gresowych op. max. 5l. 20 l 4
20 Wkład zapachowy pasujący do automatycznego dozownika odświeżacza powietrza 25 szt 25
21 Ściereczki do sprzątania z mikrowłókien 1500 szt 1500
22 Nakładka zapasowa bawełniana do mopa 40 cm. kieszeniowa z taśmą mocującą 1000 szt 1000
23 Pad do maszyny jednotarczowej śr. 43 cm. 3 szt 3
24 Uchwyt mopa 40x10 xm. 25 szt 25
25 Kij aluminiowy do mopa 22 szt 22
26 "Pojemnik - butelka z rozpylaczem o poj. 0,5l.
Kolor niebieski
" 50szt 50
27 "Pojemnik - butelka z rozpylaczem o poj. 0,5l.
Kolor czerwony
" 50 szt 50
28 Praska do wózka 6 szt 6

L.P. Czynsz dzierżawny stacjonarnych systemów dozowania  ilość rat (miesięcy)

1 Pompa do produktów poz. 1,3,5 Formularza cenowego - 7 sztuk 12
2 Stacja dozująca do produktów poz. 2,4,6 Formularza cenowego - 22 sztuk 12
3 Dozowniki do mycia z wężem – 2 szt. - poz. 16 12

4.2.6.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

1. Ceny jednostkowe, stanowiące podstawę do obliczenia ceny oferty, jak i cena oferty, muszą być podane z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku. Jeżeli oferta będzie zawierała ceny wyrażone jako wielkości matematyczne znajdujące się na trzecim i kolejnym miejscu po przecinku, zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy Pzp.
2. Wykonawca zobowiązany jest zastosować stawkę VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.
3. Cenę oferty/ceny jednostkowe należy obliczyć, uwzględniając całość wynagrodzenia Wykonawcy za prawidłowe wykonanie umowy. Wykonawca jest zobowiązany skalkulować cenę na podstawie wszelkich wymogów związanych z realizacją zamówienia.
4. Cena ofertowa/ceny jednostkowe muszą obejmować wszystkie koszty związane z realizacją przedmiotu zamówienia, wszystkie inne koszty oraz ewentualne upusty i rabaty a także wszystkie potencjalne ryzyka ekonomiczne, jakie mogą wystąpić przy realizacji przedmiotu umowy, wynikające z okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili zawierania umowy.
5. Wykonawcy ponoszą wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty.
6. Zgodnie z art. 225 ustawy Pzp jeżeli została złożona oferta, której wybór prowadziłby do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego zgodnie z ustawą z 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług, dla celów zastosowania kryterium ceny lub kosztu Zamawiający dolicza do przedstawionej w tej ofercie ceny kwotę podatku od towarów i usług, którą miałby obowiązek rozliczyć. W takiej sytuacji wykonawca ma obowiązek: poinformowania Zamawiającego, że wybór jego oferty będzie prowadził do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego; wskazania nazwy (rodzaju) towaru lub usługi, których dostawa lub świadczenie będą prowadziły do powstania obowiązku podatkowego; wskazania wartości towaru lub usługi objętego obowiązkiem podatkowym Zamawiającego, bez kwoty podatku; wskazania stawki podatku od towarów i usług, która zgodnie z wiedzą Wykonawcy, będzie miała zastosowanie.
7. Rozliczenia będą prowadzone w złotych polskich z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin dostawy częściowej (dni robocze)

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa środków myjących i płuczących do zmywarek gastronomicznych przemysłowych.
L.P. Nazwa towaru Ilość m-cy 12
1. Bezzapachowy uniwersalny środek do mycia naczyń w zmywarkach gastronomicznych przemyłowych usuwajacych wszelkie zabrudzenia łącznie z osadami bialka , skrobi , osadu po kawie i herbacie,z tworzyw sztucznych oraz tworzyw ze stali nierdzewnej, skuteczny w każdej twardości wody.Dozowanie wzależności od twardosci wody oraz zabrudzeń 1-3 ml/l wody, o dobrych wlaściwościach wiązania wody , posiadający w składzie wodorotlenek sodu od 10-25% , chloryn sodu 1-5%, wartość ph 13,5 -14,5 , gęstość 1,28-1,38 g/cm³ Opakowanie max 12 kg 12 m-cy
2 Środek przeznaczony do płukania naczyn kuchennych w zmywarkach gastronomicznych przemysłowych. Środek o neutralnym zapachu nadajacy połysk i nie pozostawiający smug , nie klasyfikowany jako niebezpieczny wg Dyrektywy 1272/2008/WE ,posiadający w składzie alkohole 10-25% , kwas cytrynowy 1-10% , wartosć ph 1,3-1,5 , gęstość 1,00-1,05 g/cm³ Opakowanie max 10 litrowe 12 m-cy

4.2.6.)Główny kod CPV

39831210-1 - Detergenty do zmywarek

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

1. Ceny jednostkowe, stanowiące podstawę do obliczenia ceny oferty, jak i cena oferty, muszą być podane z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku. Jeżeli oferta będzie zawierała ceny wyrażone jako wielkości matematyczne znajdujące się na trzecim i kolejnym miejscu po przecinku, zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy Pzp.
2. Wykonawca zobowiązany jest zastosować stawkę VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.
3. Cenę oferty/ceny jednostkowe należy obliczyć, uwzględniając całość wynagrodzenia Wykonawcy za prawidłowe wykonanie umowy. Wykonawca jest zobowiązany skalkulować cenę na podstawie wszelkich wymogów związanych z realizacją zamówienia.
4. Cena ofertowa/ceny jednostkowe muszą obejmować wszystkie koszty związane z realizacją przedmiotu zamówienia, wszystkie inne koszty oraz ewentualne upusty i rabaty a także wszystkie potencjalne ryzyka ekonomiczne, jakie mogą wystąpić przy realizacji przedmiotu umowy, wynikające z okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili zawierania umowy.
5. Wykonawcy ponoszą wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty.
6. Zgodnie z art. 225 ustawy Pzp jeżeli została złożona oferta, której wybór prowadziłby do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego zgodnie z ustawą z 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług, dla celów zastosowania kryterium ceny lub kosztu Zamawiający dolicza do przedstawionej w tej ofercie ceny kwotę podatku od towarów i usług, którą miałby obowiązek rozliczyć. W takiej sytuacji wykonawca ma obowiązek: poinformowania Zamawiającego, że wybór jego oferty będzie prowadził do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego; wskazania nazwy (rodzaju) towaru lub usługi, których dostawa lub świadczenie będą prowadziły do powstania obowiązku podatkowego; wskazania wartości towaru lub usługi objętego obowiązkiem podatkowym Zamawiającego, bez kwoty podatku; wskazania stawki podatku od towarów i usług, która zgodnie z wiedzą Wykonawcy, będzie miała zastosowanie.
7. Rozliczenia będą prowadzone w złotych polskich z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

W celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu:

1) Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania.
2) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Zadanie 1:
a) Opis rozwiązań równoważnych – jeżeli wykonawca przewiduje ich zastosowanie (w przypadku, o którym mowa w Rozdziale IV, podrozdział „rozwiązania równoważne” SWZ) oraz dokumenty na potwierdzenie równoważności zastosowanych rozwiązań (jeżeli są konieczne do wykazania równoważności).
b) Do oferty należy dołączyć katalogi handlowe producenta lub ulotki producenta, lub specyfikację produktu producenta, lub karty charakterystyki produktów itp. – potwierdzające jednoznacznie zgodność oferowanego asortymentu z opisem przedmiotu zamówienia.
c) Do oferty należy dołączyć katalogi handlowe producenta lub ulotki producenta, lub specyfikację produktu producenta, lub karty charakterystyki produktów, w tym zdjęcia z opisem systemów dozujących z pozycji 29 (pompa do produktów 1, 3, 5) oraz pozycji 30 (stacja dozująca do produktów 2, 4, 6) Formularza cenowego, stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ.
Zadanie 2:
a) Opis rozwiązań równoważnych – jeżeli wykonawca przewiduje ich zastosowanie (w przypadku, o którym mowa w Rozdziale IV, podrozdział „rozwiązania równoważne” SWZ) oraz dokumenty na potwierdzenie równoważności zastosowanych rozwiązań (jeżeli są konieczne do wykazania równoważności).
b) Do oferty należy dołączyć katalogi handlowe producenta lub ulotki producenta, lub specyfikację produktu producenta, lub karty charakterystyki produktów itp. – potwierdzające jednoznacznie zgodność oferowanego asortymentu z opisem przedmiotu zamówienia.
c) świadectwo kalibracji urządzenia do wykonywania badań rozkładu temperatur w fazie mycia i płukania w zmywarkach.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

Zadanie 1:
a) Opis rozwiązań równoważnych – jeżeli wykonawca przewiduje ich zastosowanie (w przypadku, o którym mowa w Rozdziale IV, podrozdział „rozwiązania równoważne” SWZ) oraz dokumenty na potwierdzenie równoważności zastosowanych rozwiązań (jeżeli są konieczne do wykazania równoważności).
b) Do oferty należy dołączyć katalogi handlowe producenta lub ulotki producenta, lub specyfikację produktu producenta, lub karty charakterystyki produktów itp. – potwierdzające jednoznacznie zgodność oferowanego asortymentu z opisem przedmiotu zamówienia.
c) Do oferty należy dołączyć katalogi handlowe producenta lub ulotki producenta, lub specyfikację produktu producenta, lub karty charakterystyki produktów, w tym zdjęcia z opisem systemów dozujących z pozycji 29 (pompa do produktów 1, 3, 5) oraz pozycji 30 (stacja dozująca do produktów 2, 4, 6) Formularza cenowego, stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ.
Zadanie 2:
a) Opis rozwiązań równoważnych – jeżeli wykonawca przewiduje ich zastosowanie (w przypadku, o którym mowa w Rozdziale IV, podrozdział „rozwiązania równoważne” SWZ) oraz dokumenty na potwierdzenie równoważności zastosowanych rozwiązań (jeżeli są konieczne do wykazania równoważności).
b) Do oferty należy dołączyć katalogi handlowe producenta lub ulotki producenta, lub specyfikację produktu producenta, lub karty charakterystyki produktów itp. – potwierdzające jednoznacznie zgodność oferowanego asortymentu z opisem przedmiotu zamówienia.
c) świadectwo kalibracji urządzenia do wykonywania badań rozkładu temperatur w fazie mycia i płukania w zmywarkach.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Wybrany Wykonawca jest zobowiązany do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego na warunkach określonych we Wzorze Umowy, stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
2. Zakres świadczenia Wykonawcy wynikający z umowy jest tożsamy z jego zobowiązaniem zawartym w ofercie.
3. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454-455 p.z.p. oraz wskazanym we Wzorze Umowy, stanowiącym Załącznik nr 4 – zadanie numer 1 oraz Załącznik nr 5 – zadanie numer 2 do SWZ.
4. Zmiana umowy wymaga dla swej ważności zachowania formy pisemnej.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-05-26 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://pcm.ezamawiajacy.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-05-26 10:05

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-06-24

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 26.05.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej Im.prof.antoniego Kępińskiego w Jarosławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jarosław.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39830000-9 (Środki czyszczące). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.