Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
84 898 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Organizacja i przeprowadzenie na terenie województwa świętokrzyskiego 3 - dniowej wizyty studyjnej dla 25 osób. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 3 do SWZ (w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień
    Wartość umowy
    37 800 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Organizacja i przeprowadzenie na terenie powiatu kluczborskiego w województwie opolskim 2 – dniowego konwentu szkoleniowego dla podmiotów reintegracyjnych z województwa opolskiego dla 15 osób. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty
    Wartość umowy
    23 549 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Organizacja i przeprowadzenie na terenie województwa śląskiego 2 – dniowego konwentu szkoleniowego dla podmiotów reintegracyjnych z województwa opolskiego dla 15 osób. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 3
    Wartość umowy
    23 549 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie moderatora/opiekuna40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie wizyty studyjnej/wyjazdów szkoleniowych dla osób działających w sektorze społecznym

Zamawiający Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie wizyty studyjnej/wyjazdów szkoleniowych dla…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 84 898 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Regionalny Ośrodek Polityki SpołecznejOpole, Opolskieopublikowano 9 czerwca 2026
Łączna wartość umów
84 898 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 kwietnia 2026

    Termin ofert: 15 kwietnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    09 czerwca 2026

    5 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Centrum Profilaktyki i Reedukacji “Atelier” (część 1); Magdalena Siśkiewicz New Challenge (części 2, 3).

  • 2

    UmowaSzacowana wartość zamówienia (37 800,00 zł) pokryła się z ceną brutto wybranej oferty, bez odchyleń procentowych.

  • 3

    Zamówienie współfinansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach projektu „Opolskie Spójne i Aktywne Społecznie”.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

REGIONALNY OŚRODEK POLITYKI SPOŁECZNEJ

1.3.)Oddział zamawiającego

ROPS

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 531584375

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Głogowska 25C

1.5.2.)Miejscowość

Opole

1.5.3.)Kod pocztowy

45-315

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

rops@rops-opole.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://rops-opole.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e40c4221-36a9-444d-a8e3-38f2da84b8e5

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Polityka społeczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie wizyty studyjnej/wyjazdów szkoleniowych dla osób działających w sektorze społecznym

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e40c4221-36a9-444d-a8e3-38f2da84b8e5

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00281757

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00038873/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Usługi biur podróży (wypoczynek dzieci i młodzieży) i wyjazdy studyjne

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Opolskie Spójne i Aktywne Społecznie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Fundusz Społecznego Plus, działania 04.13 Wysokiej jakości system włączenia społecznego, w ramach typu projektów pn. Działania ROPS w zakresie usług społecznych, pomocy społecznej, ES i aktywnej integracji, służące włączeniu społecznemu, realizowane na poziomie wojewódzkim

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00181911

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

UZP.4011.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1. Organizacja i przeprowadzenie na terenie województwa świętokrzyskiego 3 - dniowej wizyty studyjnej dla 25 osób.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 3 do SWZ (w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy).

4.5.3.)Główny kod CPV

63510000-7 - Usługi biur podróży i podobne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

63515000-2 - Usługi podróżne

66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

4.5.5.)Wartość części

59130 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1. Organizacja i przeprowadzenie na terenie powiatu kluczborskiego w województwie opolskim 2 – dniowego konwentu szkoleniowego dla podmiotów reintegracyjnych z województwa opolskiego
dla 15 osób.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 3 do SWZ (w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy).

4.5.3.)Główny kod CPV

63510000-7 - Usługi biur podróży i podobne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

63515000-2 - Usługi podróżne

66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

4.5.5.)Wartość części

31903,39 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3. Organizacja i przeprowadzenie na terenie województwa śląskiego 2 – dniowego konwentu szkoleniowego dla podmiotów reintegracyjnych z województwa opolskiego dla 15 osób.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 3 do SWZ (w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy).

4.5.3.)Główny kod CPV

63510000-7 - Usługi biur podróży i podobne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

63515000-2 - Usługi podróżne

66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

4.5.5.)Wartość części

31676,61 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

37800,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

54750,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

37800,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Centrum Profilaktyki i Reedukacji “Atelier”

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6811895732

7.3.3)Ulica

ul. Krasickiego 2

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-513

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

37800,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23549,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

28150,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23549,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Magdalena Siśkiewicz New Challenge

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6562246838

7.3.3)Ulica

ul. Bonarka

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-415

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23549,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23549,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

27950,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23549,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Magdalena Siśkiewicz New Challenge

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6562246838

7.3.3)Ulica

ul. Bonarka

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-415

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23549,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

63510000-7Usługi biur podróży i podobne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →