Wynik częściowy: umowy w 2 z 5 części, 3 unieważniono5 części
Łączna wartość umów
38 149 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    12 516 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    25 633 zł
    2 oferty
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    3 oferty
  5. Unieważniona
    Część 5
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Utworzenie 80 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w nowej instytucji żłobka pod adresem: Morawica 1, 32-084 Liszki – dostawa pierwszego wyposażenia

Zamawiający Gmina Liszki (Liszki, Małopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Utworzenie 80 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w nowej instytucji żłobka pod…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 38 149 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Gmina LiszkiLiszki, Małopolskie (powiat Krakowski →)opublikowano 9 czerwca 2026
Łączna wartość umów
38 149 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 5 części: w 2 wybrano wykonawcę, 3 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: ALTARE Sp. z o.o. (część 2); ProEquip sp. z o.o. (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 38 149,19 zł.

  • 4

    Zamówienie zostało udzielone w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Liszki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351555743

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Mały Rynek 2

1.5.2.)Miejscowość

Liszki

1.5.3.)Kod pocztowy

32-060

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 122806234

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@liszki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.liszki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c1b9f326-a7af-4f8b-8359-bfa81bf4d7d0

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Utworzenie 80 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w nowej instytucji żłobka pod adresem: Morawica 1, 32-084 Liszki – dostawa pierwszego wyposażenia

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c1b9f326-a7af-4f8b-8359-bfa81bf4d7d0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00280268

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00108095/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Wyposażenie żłobka w Morawicy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt FERS współfinansowany z Krajowego Planu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności w ramach inwestycji A4.2.1 pn. Wsparcie programów dofinansowania miejsc opieki nad dziećmi 0-3 lat (żłobki, kluby dziecięce) w ramach MALUCH+, w ramach priorytetu 2 programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00204763

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

342087,69 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1: Dostawa mebli oraz innych urządzeń i artykułów:
1) Zakres zamówienia obejmuje w szczególności m.in. dostawę mebli, dywanów, elementów sensorycznych, elementów dekoracyjnych i in. – zgodnie z asortymentem i ilościami zawartymi w zał. nr 7.1 do SWZ.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1 zawiera zał. nr 7.1 do SWZ.
3) Zamawiający wymaga, aby elementy wyposażenia tego samego typu objęte przedmiotem zamówienia pochodziły z jednej kolekcji, tj. aby posiadały wspólną stylistykę, kolorystykę, formę, detale. Meble powinny stanowić elementy systemu meblowego z nadanymi symbolami, który Wykonawca posiada w ofercie lub utworzy go na potrzeby postępowania, umożliwiając Zamawiającemu zmianę konfiguracji mebli oraz rozbudowę w przyszłości o kolejne elementy.
4) Dostarczone elementy wyposażenia muszą pochodzić z autoryzowanego kanału dystrybucji producenta przeznaczonego na teren Unii Europejskiej, a korzystanie przez Zamawiającego z dostarczonego produktu nie może stanowić naruszenia majątkowych praw autorskich osób trzecich. Niedopuszczalne jest oferowanie przez Wykonawcę cudzego produktu pod własną marką z zatajeniem oryginalnych oznaczeń. W przypadku wystąpienia podejrzenia oferowania jako własnego produktu, który istnieje lub istniał w ofercie innego podmiotu pod inną nazwą, Wykonawca zostanie wezwany do złożenia wyjaśnień dotyczących pochodzenia produktu oraz zgody podmiotu posiadającego prawa do wzoru przemysłowego danego produktu na modyfikację i dalszą odsprzedaż produktu pod inną nazwą. W przypadku braku pisemnej zgody podmiotu posiadającego prawa do wzoru przemysłowego danego produktu na dalszą odsprzedaż produktu pod inną nazwą oferta Wykonawcy zostanie odrzucona.
5) Dostarczone elementy wyposażenia oraz pozostały sprzęt muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, niepoddawane żadnym naprawom, wolne od wad, w pełni sprawne i gotowe do użycia zgodnie z ich przeznaczeniem, muszą odpowiadać obowiązującym standardom jakościowym i technicznym, nie mogą być obciążone żadnymi prawami na rzecz osób trzecich oraz muszą spełniać wymagania przedstawione w specyfikacji warunków zamówienia.
6) Koszty i ryzyko transportu, wniesienia, opakowania, ubezpieczenia na czas przewozu Produktów/ Asortymentu/ Wyposażenia ponosi Wykonawca.

4.5.3.)Główny kod CPV

39100000-3 - Meble

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39130000-2 - Meble biurowe

39143112-4 - Materace

39531000-3 - Dywany

39224000-8 - Miotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzaju

39300000-5 - Różny sprzęt

39161000-8 - Meble przedszkolne

4.5.5.)Wartość części

256267,98 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2: Dostawa sprzętu AGD:
1) Zakres zamówienia obejmuje dostawę:
a) pralki – 1 szt.,
b) suszarki – 1 szt.,
c) lodówki – 1 szt.,
d) kuchenki mikrofalowej – 1 szt.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 7.2 do SWZ.
3) Dostarczone urządzenia muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, niepoddawane żadnym naprawom, wolne od wad i gotowe do użycia zgodnie z ich przeznaczeniem, muszą odpowiadać obowiązującym standardom jakościowym i technicznym, nie mogą być obciążone żadnymi prawami na rzecz osób trzecich oraz muszą spełniać wymagania przedstawione w specyfikacji warunków zamówienia.
4) Dostarczony przedmiot umowy musi być dopuszczony do obrotu i stosowania, w pełni sprawny i gotowy do użycia zgodnie z jego przeznaczeniem, musi odpowiadać obowiązującym standardom jakościowym i technicznym, nie może być obciążony żadnymi prawami na rzecz osób trzecich oraz musi być zgodny z ofertą Wykonawcy.
5) Przedmiot zamówienia musi być wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich.
6) Dostarczony przedmiot zamówienia musi pochodzić z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta obejmujących również rynek Unii Europejskiej, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych.
7) Przedmiot zamówienia będzie dostarczony wraz z instrukcjami obsługi - jeżeli dotyczy.
8) Oferowany przedmiot zamówienia w dniu sporządzenia oferty nie może być przeznaczony przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży.
9) Koszty i ryzyko transportu, wniesienia, opakowania, ubezpieczenia na czas przewozu Produktów/ Asortymentu/ Wyposażenia ponosi Wykonawca.

4.5.3.)Główny kod CPV

39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

42716120-5 - Pralki

39713210-8 - Pralki i suszarki

39711100-0 - Chłodziarki i zamrażarki

39711362-4 - Kuchenki mikrofalowe

4.5.5.)Wartość części

6954,47 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3: Dostawa wyposażenia kuchni:
1) Zakres zamówienia obejmuje dostawę:
a) szafy przelotowej – 1 szt.,
b) zmywarko-wyparzarki – 1 szt.,
c) stołu ze zlewem – 2 szt.,
d) stołu przyściennego z półką – 1 szt.,
e) stołu przyściennego z szafka z trzema szufladami i półką – 1 szt.,
f) stołu przyściennego z półką – 1 szt.,
g) chłodziarki do przechowywania (wolnostojącej) – 1 szt.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 7.3 do SWZ.
3) Zamawiający wymaga, aby elementy wyposażenia tego samego typu objęte przedmiotem zamówienia pochodziły z jednej kolekcji, tj. aby posiadały wspólną stylistykę, kolorystykę, formę, detale. Meble powinny stanowić elementy systemu meblowego z nadanymi symbolami, który Wykonawca posiada w ofercie lub utworzy go na potrzeby postępowania, umożliwiając Zamawiającemu zmianę konfiguracji mebli oraz rozbudowę w przyszłości o kolejne elementy.
4) Dostarczone elementy wyposażenia muszą pochodzić z autoryzowanego kanału dystrybucji producenta przeznaczonego na teren Unii Europejskiej, a korzystanie przez Zamawiającego z dostarczonego produktu nie może stanowić naruszenia majątkowych praw autorskich osób trzecich. Niedopuszczalne jest oferowanie przez Wykonawcę cudzego produktu pod własną marką z zatajeniem oryginalnych oznaczeń. W przypadku wystąpienia podejrzenia oferowania jako własnego produktu, który istnieje lub istniał w ofercie innego podmiotu pod inną nazwą, Wykonawca zostanie wezwany do złożenia wyjaśnień dotyczących pochodzenia produktu oraz zgody podmiotu posiadającego prawa do wzoru przemysłowego danego produktu na modyfikację i dalszą odsprzedaż produktu pod inną nazwą. W przypadku braku pisemnej zgody podmiotu posiadającego prawa do wzoru przemysłowego danego produktu na dalszą odsprzedaż produktu pod inną nazwą oferta Wykonawcy zostanie odrzucona.
5) Dostarczone elementy wyposażenia oraz pozostały sprzęt muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, niepoddawane żadnym naprawom, wolne od wad, w pełni sprawne i gotowe do użycia zgodnie z ich przeznaczeniem, muszą odpowiadać obowiązującym standardom jakościowym i technicznym, nie mogą być obciążone żadnymi prawami na rzecz osób trzecich oraz muszą spełniać wymagania przedstawione w specyfikacji warunków zamówienia.
6) Koszty i ryzyko transportu, wniesienia, opakowania, ubezpieczenia na czas przewozu Produktów/ Asortymentu/ Wyposażenia ponosi Wykonawca.
7) Urządzenia muszą zostać zamontowane i uruchomione we wskazanych przez Zamawiającego miejscach.
8) Dostarczony przedmiot umowy musi być dopuszczony do obrotu i stosowania, w pełni sprawny i gotowy do użycia zgodnie z jego przeznaczeniem, musi odpowiadać obowiązującym standardom jakościowym i technicznym, nie może być obciążony żadnymi prawami na rzecz osób trzecich oraz musi być zgodny z ofertą Wykonawcy.
9) Przedmiot zamówienia musi być wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich.

4.5.3.)Główny kod CPV

39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

42959000-3 - Zmywarki do naczyń inne niż używane w gospodarstwie domowym

39711100-0 - Chłodziarki i zamrażarki

4.5.5.)Wartość części

18608,42 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 4: Dostawa zabawek:
1) Zakres zamówienia obejmuje w szczególności m.in. dostawę zabawek, klocków, instrumentów i in. – zgodnie z asortymentem i ilościami zawartymi w zał. nr 7.4 do SWZ.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 7.4 do SWZ.
3) Urządzenia muszą zostać zamontowane i uruchomione we wskazanych przez Zamawiającego miejscach.
4) Dostarczone wyposażenie musi być fabrycznie nowe, nieużywane, wolne od wad i gotowe do użycia zgodnie z ich przeznaczeniem, musi odpowiadać obowiązującym standardom jakościowym i technicznym, nie mogą być obciążone żadnymi prawami na rzecz osób trzecich oraz muszą spełniać wymagania przedstawione w specyfikacji warunków zamówienia.
5) Przedmiot zamówienia musi być wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich.
6) Koszty i ryzyko transportu, wniesienia, opakowania, ubezpieczenia na czas przewozu Produktów/ Asortymentu/ Wyposażenia ponosi Wykonawca.

4.5.3.)Główny kod CPV

37520000-9 - Zabawki

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

37524100-8 - Gry edukacyjne

39221122-8 - Zestawy

39300000-5 - Różny sprzęt

4.5.5.)Wartość części

36276,28 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 5: Dostawa sprzętu komputerowego i multimedialnego:
1) Zakres zamówienia obejmuje dostawę:
a) laptopa biznesowego z oprogramowaniem 16"– 2 szt.,
b) urządzenia wielofunkcyjnego A4 kolor– 1 szt.,
c) systemu multimedialnego typu interaktywna podłoga / interaktywna ściana – 1 szt.,
d) systemu audio typu miniwieża – 4 szt.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 7.5 do SWZ.
3) Dostarczone urządzenia muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, niepoddawane żadnym naprawom, wolne od wad i gotowe do użycia zgodnie z ich przeznaczeniem, muszą odpowiadać obowiązującym standardom jakościowym i technicznym, nie mogą być obciążone żadnymi prawami na rzecz osób trzecich oraz muszą spełniać wymagania przedstawione w specyfikacji warunków zamówienia.
4) Koszty i ryzyko transportu, wniesienia, opakowania, ubezpieczenia na czas przewozu Produktów ponosi Wykonawca.
5) Urządzenia muszą zostać zamontowane i uruchomione we wskazanych przez Zamawiającego miejscach – jeżeli dotyczy.
6) Dostarczony przedmiot zamówienia musi pochodzić z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta obejmujących również rynek Unii Europejskiej, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych.
7) Przedmiot zamówienia będzie dostarczony wraz z instrukcjami obsługi, sterownikami oraz ewentualnym oprogramowaniem towarzyszącym niezbędnym do prawidłowego korzystania z tych elementów.
8) Oferowany przedmiot zamówienia w dniu sporządzenia oferty nie może być przeznaczony przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży.
9) Wszystkie elementy zestawu muszą być ze sobą kompatybilne – jeżeli dotyczy.
10) Oprogramowanie dostarczone wraz z urządzeniami musi być legalne i objęte licencją uprawniającą Zamawiającego do korzystania z niego zgodnie z przeznaczeniem.

4.5.3.)Główny kod CPV

31710000-6 - Sprzęt elektroniczny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego

32342000-2 - Urządzenia głośnikowe

32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający

4.5.5.)Wartość części

23980,54 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wszystkie złożone oferty w zadaniu nr 1 podlegały odrzuceniu.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12515,99 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12515,99 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12515,99 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ALTARE Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6572982438

7.3.3)Ulica

ul. Warszawska 151

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-547

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12515,99 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25633,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

28745,64 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25633,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ProEquip sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8943275074

7.3.3)Ulica

ul. Karmelkowa 33-35 paw. 4

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

52-437

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

25633,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wszystkie złożone oferty w zadaniu nr 4 podlegały odrzuceniu.

Sekcja 17

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Dla zadania nr 5 nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 19

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39100000-3Meble
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
264 485 zł
Próbka: 42 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
98 577 zł585 216 zł
Rozstęp międzykwartylowy
486 639 zł
Źródło próbki
CPV 39100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
98 577 zł
Mediana
264 485 zł
Górny kwartyl
585 216 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Liszki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Liszki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 38 149 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39100000-3 (Meble). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ALTARE Sp. z o.o. (Kielce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.