Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup minikoparki z przyczepą do jej transportu oraz trzech sztuk agregatów prądotwórczych o mocy ciągłej 5 kW

Zamawiający Miasto Inowrocław (Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup minikoparki z przyczepą do jej transportu oraz trzech sztuk agregatów…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 434 280 zł
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miasto Inowrocław

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092350725

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

al. Ratuszowa 36

1.4.2.)Miejscowość

Inowrocław

1.4.3.)Kod pocztowy

88-100

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@inowroclaw.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.inowroclaw.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f69de002-b79a-40e4-8813-b7eeebbf627c

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00280064

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-09

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00526780

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup minikoparki z przyczepą do jej transportu oraz trzech sztuk agregatów prądotwórczych o mocy ciągłej 5 kW

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa minikoparki z przyczepą do jej transportu

3.9.)Główny kod CPV

43261000-0 - Koparki mechaniczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-27

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-11-28

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

DK LIFT SERVICE SP. Z O. O.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5543000024

4.3.4.)Miejscowość

Bydgoszcz

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

132348,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00075182/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiana terminu wykonania umowy jest uzasadniona przyczyną niezależną od Wykonawcy,
tj. czasem trwania procedury udzielenia zamówienia. Konieczność uzupełnienia przez oferenta oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału
w postępowaniu spowodowały przedłużenie ww. procedury. Do zawarcia umowy doszło 8 dni później niż miałoby to miejsce gdyby w postępowaniu nie zaszła konieczność podejmowania ww. czynności przez Zamawiającego.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Przedmiot umowy zostanie wykonany w terminie do dnia 5 grudnia 2025 r.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

132348,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

43261000-0Koparki mechaniczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
434 280 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
217 000 zł554 038 zł
Rozstęp międzykwartylowy
337 038 zł
Źródło próbki
CPV 43261000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
217 000 zł
Mediana
434 280 zł
Górny kwartyl
554 038 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Inowrocław prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Inowrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 43261000-0 (Koparki mechaniczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.