Wdrożenie e-usług w Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
Zamawiający Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu (Mielec, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wdrożenie e-usług w Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 504 686 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=344, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
13 wpisów- Wykonanie umowy
27 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
08 czerwca 2026
- Wykonanie umowy
08 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
11 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
11 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
18 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
05 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000308637 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Żeromskiego 22 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Mielec |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 39-300 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL824 - Tarnobrzeski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 177800146 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@szpital.mielec.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.szpital.mielec.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-e3701ce2-7ed7-4c1a-877a-3b910910e12f |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00278801 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-06-08 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | S: 34/2026 nr 114762-2026 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Przedsięwzięcie pn: „Wdrożenie e-usług w Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu” w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) - UMOWA NR KPOD.07.03-IP.10- 0192/25/KPO/663/2025/551 |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Wdrożenie e-usług w Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia w Grupie 8 jest: -Zapory sieciowe - przedłużenie licencji i wsparcia technicznego użytkowanego UTM (1 kpl.) -Ochrona poczty e-mail - usługa ochrony skrzynek pocztowych (1kpl.) w Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu, spełniającego wymagania określone w SWZ, z instruktażem w zakresie obsługi oferowanego przedmiotu zamówienia - |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 48200000-0 - Pakiety oprogramowania dla sieci, internetu i intranetu |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-04-27 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2026-04-27 do 2026-05-28 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | nFlo Sp. z o. o |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP: 5272744409 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Ząbkowska 31 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 03-736 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 253380,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | S: 99/2026 nr 356412-2026 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-05-20 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 253380,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.