Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
34 939 zł
Umowa zawarta
2 czerwca 2026
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 34 939 zł – 49 373 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie, oznaczenie i dostawa materiałów promocyjnych na rok 2026 wg indywidualnego projektu, z ologowaniem związanym z PS WPR 2023-2027

Zamawiający Województwo Opolskie (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie, oznaczenie i dostawa materiałów promocyjnych na rok 2026 wg indywidualnego…”, wybierając ofertę wykonawcy GOMA MARIUSZ MARKUT. Wartość umowy: 34 939 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Województwo OpolskieOpole, Opolskieopublikowano 8 czerwca 2026
Wartość umowy
34 939 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GOMA MARIUSZ MARKUT (Stalowa Wola), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość wybranej oferty to 34 939,38 zł, co jest równe szacunkowej wartości zamówienia podanej przez zamawiającego.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 34 939,38 zł do 49 373,41 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Opolskie

1.3.)Oddział zamawiającego

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 531412421

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ostrówek 5

1.5.2.)Miejscowość

Opole

1.5.3.)Kod pocztowy

45-088

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.7.)Numer telefonu

77 54 16 578

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@opolskie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.opolskie.pl/typy-tresci/zamowienia-publiczne/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-85805890-9265-41c0-9e2d-7e373ee9bde7

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie, oznaczenie i dostawa materiałów promocyjnych na rok 2026 wg indywidualnego projektu, z ologowaniem związanym z PS WPR 2023-2027

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-85805890-9265-41c0-9e2d-7e373ee9bde7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00278026

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00037167/14/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.33 WYKONANIE, OZNACZENIE I DOSTAWA MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH NA ROK 2026 WG INDYWIDUALNEGO PROJEKTU, Z OLOGOWANIEM ZWIĄZANYM Z PS WPR 2023-2027

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Przedmiot umowy współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy Technicznej Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027. Przedmiot umowy stanowi realizację Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich + na rok 2026.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00170575

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DOA-ZP.272.8.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

40208,70 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, oznaczenie oraz dostawa materiałów promocyjnych na rok 2026, zgodnie z indywidualnym projektem graficznym, z logo oraz elementami identyfikacji wizualnej związanymi z Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 (PS WPR 2023-2027). Materiały mają na celu promocję działań realizowanych w ramach PS WPR i powinny być zgodne z wytycznymi dotyczącymi identyfikacji wizualnej programu, w ilościach wskazanych poniżej:

1. Torba bawełniana na zakupy z podwójnymi uszami – 100 szt.
2. Worek bawełniany i torba na zakupy 2 w 1- 100 szt.
3. Saszetka zapinana w pasie „nerka” – 100 szt.
4. Szklana butelka w pokrowcu 500 ml – 100 szt.
5. Metalowa butelka termiczna 500 ml – 100 szt.
6. Pamięć USB ze skórzaną obwolutą – 50 szt.
7. Długopis metalowy – 200 szt.
8. Torba termiczna – 100 szt.
9. Opaska odblaskowa samozaciskowa na nadgarstek – 200 szt.
10. Drewniane domino „zwierzęta” – 100 szt.
11. Karmnik dla ptaków do samodzielnego złożenia – 100 szt.
12. Smycz reklamowa – 300 szt.
13. Zestaw gier w drewnianym pudełku – 100 szt.
14. Magnetyczna zakładka do książki – 300 szt.
15. Zestaw kredek świecowych – 100 szt.
16. Torba papierowa mała – 200 szt.
17. Torba papierowa średnia – 200 szt.
18. Torba papierowa duża – 200 szt.
19. Notes B5 z gumką – 100 szt.
20. Zestaw piśmienniczy notes z długopisem – 100 szt.
21. Teczka konferencyjna – 200 szt.
22. Wstążka z satyny – 4 szt.
23. Naklejki samoprzylepne z nadrukiem – 500 szt.
24. Pudełko z wieczkiem – 100 szt.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.

W Projektowanych postanowieniach umowy (PPU) zawarte są elementy dotyczące przedmiotu i zasad realizacji zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

34939,38 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

49373,41 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

34939,38 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GOMA MARIUSZ MARKUT

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8650010415

7.3.3)Ulica

Kazimierza Mireckiego

7.3.4)Miejscowość

Stalowa Wola

7.3.5)Kod pocztowy

37-450

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

34939,38 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

- W uzupełnieniu informacji zawartych w polu 8.3.) Okres realizacji zamówienia:
Termin dostawy przedmiotu umowy – zgodnie z ofertą Wykonawcy - 14 dni od dnia ostatecznego zaakceptowania projektów przez Zamawiającego.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39294100-0Artykuły informacyjne i promocyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
156 605 zł
Próbka: 28 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
71 581 zł289 667 zł
Rozstęp międzykwartylowy
218 086 zł
Źródło próbki
CPV 39294100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
71 581 zł
Mediana
156 605 zł
Górny kwartyl
289 667 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Opolskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 34 939 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39294100-0 (Artykuły informacyjne i promocyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GOMA MARIUSZ MARKUT (Stalowa Wola). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.