„Wyposażenie pracowni w nowoczesne sprzęty TIK w ramach projektu "Bialscy uczniowie stawiają na praktykę"”
Zamawiający Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białej Rawskiej (Biała Rawska, Łódzkie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Wyposażenie pracowni w nowoczesne sprzęty TIK w ramach projektu "Bialscy uczniowie…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W BIAŁEJ RAWSKIEJ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000178940 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Kolejowa 9 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Biała Rawska |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 96-230 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL715 - Skierniewicki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 501325937 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 458159261 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zspbialarawska@wp.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://zspbialarawska.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Edukacja |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00277899 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-06-08 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00268767 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.8. | Wykaz przedmiotowych środków dowodowych Przed zmianą | 22.1 Zamawiający wymaga aby Wykonawca załączył wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe. 22.2 Na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego w stosunku do przedmiotu zamówienia, Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą następujących przedmiotowych środków dowodowych. Dla poz. 2 monitor interaktywny − Certyfikaty CE, ROHS − Certyfikat ISO 14001 − Certyfikat ISO 9001 Dla poz. 3 Laptop − Certyfikat ISO 9001 dla producenta sprzętu − Certyfikat ISO 14001 dla producenta sprzętu − Certyfikat ISO 27001 dla producenta sprzętu − Certyfikat ISO 45001 dla producenta sprzętu − Certyfikat ISO 50001 dla producenta sprzętu − Deklaracja zgodności CE dla producenta sprzętu − Deklaracja zgodności EPEAT dla produktu − Deklaracja zgodności z Energy Star − Wydruk ze strony potwierdzający uzyskanie minimalnego wyniku na dzień nie wcześniej niż dzień ogłoszenia postępowania. Wynik procesora w teście PassMark Performance (co najmniej 12 960 punktów w Passmark CPU Mark dostępny na stronie: http://www.passmark.com/products/pt.htm) Dla poz. 11 Komputer stacjonarny − Certyfikat ISO 9001 dla producenta sprzętu − Certyfikat ISO 14001 dla producenta sprzętu − Certyfikat ISO 27001 dla producenta sprzętu − Certyfikat ISO 45001 dla producenta sprzętu − Certyfikat ISO 50001 dla producenta sprzętu − Deklaracja zgodności CE dla producenta sprzętu − Deklaracja zgodności EPEAT dla produktu − Deklaracja zgodności z Energy Star − Wydruk ze strony potwierdzający uzyskanie minimalnego wyniku na dzień nie wcześniej niż dzień ogłoszenia postępowania. Wynik procesora w teście PassMark Performance (co najmniej 39 879 punktów w Passmark CPU Mark dostępny na stronie: http://www.passmark.com/products/pt.htm ) − Procesor musi osiągać łącznie w testach wydajnościowych przeprowadzonych oprogramowaniem testujących Bapco CrossMark wynik nie gorszy niż: Bapco CrossMark: Overall – min. 2022 punktów Dla poz. 14 Monitory komputerowe − Certyfikat TCO − Certyfikat CE − Certyfikat TÜV-GS − Certyfikat RoHS − Certyfikat ErP − Certyfikat WEEE − Certyfikat REACH Dla poz. 17. Laptop dla prowadzącego − Certyfikat ISO 9001 dla producenta sprzętu − Certyfikat ISO 14001 dla producenta sprzętu − Certyfikat ISO 27001 dla producenta sprzętu − Certyfikat ISO 45001 dla producenta sprzętu − Certyfikat ISO 50001 dla producenta sprzętu − Deklaracja zgodności CE dla producenta sprzętu − Deklaracja zgodności EPEAT dla produktu − Deklaracja zgodności z Energy Star − Wydruk ze strony potwierdzający uzyskanie minimalnego wyniku na dzień nie wcześniej niż dzień ogłoszenia postępowania. Wynik procesora w teście PassMark Performance (co najmniej 12 960 punktów w Passmark CPU Mark dostępny na stronie: http://www.passmark.com/products/pt.htm) Dla poz. 20. Szafka na laptopy − Farby Atest Higieniczny PZH, − Atest PZH − ISO 9001 − ISO 14001 − Wyrób spełniający wymagania zawarte w: PN-EN 16121:2024-05 Po zmianie: Informacje znajdują się w SWZ w pkt. 22. Przedmiotowe środki dowodowe |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-06-08 10:00 Po zmianie: 2026-06-11 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-06-08 10:10 Po zmianie: 2026-06-11 10:10 |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.