Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
BSC AV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Warszawamała firma
Wartość umowy
220 000 zł
Umowa zawarta
2 czerwca 2026
Okres realizacji
do 10 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 220 000 zł – 224 518 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Dodatkowe doświadczenie Kierownika ekipy20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa obsługa techniczna konferencji

Zamawiający Ministerstwo Spraw Zagranicznych (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa obsługa techniczna konferencji”, wybierając ofertę wykonawcy BSC AV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 220 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Ministerstwo Spraw ZagranicznychWarszawa, Mazowieckieopublikowano 5 czerwca 2026
Wartość umowy
220 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BSC AV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 220 000,00 zł (umowę zawarto 2 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 220 000,00 zł do 224 518,05 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 lipca 2026 r..

  • 5

    Postępowanie nie zostało podzielone na części, kontrakt obejmuje całość usługi kompleksowej obsługi technicznej konferencji.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MINISTERSTWO SPRAW ZAGRANICZNYCH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000177916

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Jana Chrystiana Szucha 23

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-580

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@msz.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/zamowienia

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9ada7cfb-bda8-48b3-9ce5-0656a5e0528c

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa obsługa techniczna konferencji

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9ada7cfb-bda8-48b3-9ce5-0656a5e0528c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00276689

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00136095/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.8 Kompleksowa obsługa techniczna konferencji

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00225359

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BP.260.25.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

380000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przez Wykonawcę kompleksowej obsługi technicznej wraz z montażem i demontażem sprzętu na Wydarzenia w przestrzeniach konferencyjnych hotelu Intercontinental w Warszawie w dniach 3-10 lipca 2026 r. oraz w Dużej Auli na Politechnice Warszawskiej w dniu 5 lipca 2026 r.

4.5.3.)Główny kod CPV

71356300-1 - Usługi wsparcia technicznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

220000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

224518,05 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

220000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BSC AV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 142665175

7.3.3)Ulica

ul. Mazura 18a

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-830

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

220000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-07-10

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71356300-1Usługi wsparcia technicznego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
234 056 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
151 853 zł371 099 zł
Rozstęp międzykwartylowy
219 247 zł
Źródło próbki
CPV 71356· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
151 853 zł
Mediana
234 056 zł
Górny kwartyl
371 099 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ministerstwo Spraw Zagranicznych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 220 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71356300-1 (Usługi wsparcia technicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BSC AV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.