Dostawa urządzeń i programów multimedialnych
Zamawiający Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Liszkach (Liszki, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa urządzeń i programów multimedialnych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Wynik: wybrano wykonawcę
21 kwietnia 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
03 czerwca 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Liszkach |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 001167104 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Mały Rynek 18 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Liszki |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 32-060 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL214 - Krakowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48 122806024 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | gzeas@liszki.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | gzeas.liszki.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-2e65dc38-dadc-4750-b89e-420149abb19f |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00276255 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-06-03 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Nie |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Projekt pn. „Tworzenie nowych miejsc przedszkolnych w placówkach oświatowych Gminy Liszki wraz z edukacją włączającą i realizacją zadań dodatkowych”; Numer projektu FEMP.06.29-IP.01-0527/25 r. w ramach Funduszy Europejskich dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 6 Fundusze Europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.29 Wsparcie wychowania przedszkolnego - ZIT |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa urządzeń i programów multimedialnych |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania polegającego na wykonaniu dostawy pn. „Dostawa urządzeń i programów multimedialnych”. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 32322000-6 - Urządzenia multimedialne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 30231300-0 - Monitory ekranowe 39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny 48460000-0 - Analityczne, naukowe, matematyczne lub prognozujące pakiety oprogramowania 32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający 32340000-8 - Mikrofony i głośniki 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne 37524100-8 - Gry edukacyjne 48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-04-21 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 30 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | MONITORING & IT Piotr Skupień |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP: 5130103801 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Włodzimierza Tetmajera 19 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kraków |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 31-352 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 61444,65 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00208424/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-05-19 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 61444,65 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
1) Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kaszowie umowę na kwotę 36 506,40 zł;
2) Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mnikowie umowę na kwotę 24 938,25 zł.
Obie umowy zostały wykonane należycie, w terminie umownym i bez ich aneksowania.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →