Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
139 800 zł
Umowa zawarta
3 czerwca 2026
Okres realizacji
do 30 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 106 998 zł – 385 000 złodrzucone: 5
Wybrano ofertę droższą o 31% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa paczkowarki do wody pitnej w związku z realizacją Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej

Zamawiający Gmina Zalewo (Zalewo, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa paczkowarki do wody pitnej w związku z realizacją Programu Ochrony…”, wybierając ofertę wykonawcy HYDRO-PARTNER Sp. z o.o. Wartość umowy: 139 800 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina ZalewoZalewo, Warmińsko-Mazurskie (powiat Iławski →)opublikowano 3 czerwca 2026
Wartość umowy
139 800 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy HYDRO-PARTNER Sp. z o.o. (Leszno), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 139 800,00 zł (umowę zawarto 3 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 106 997,70 zł do 385 000,00 zł. Odrzucono 5 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 czerwca 2026 r..

  • 5

    Postępowanie dotyczyło zakupu i dostawy paczkowarki do wody pitnej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej, z trybem podstawowym jako podstawą prawną.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail