Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
244 770 zł
Umowa zawarta
20 maja 2026
Okres realizacji
75 dni
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 244 770 zł – 429 415 złodrzucone: 4
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Montaż instalacji klimatyzacji w lokalu użytkowanym przez Urząd Dzielnicy przy ul. Wilczej 2/4 w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-10-2026)

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Śródmieście (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Montaż instalacji klimatyzacji w lokalu użytkowanym przez Urząd Dzielnicy przy ul.…”, wybierając ofertę wykonawcy LOREM IPSUM Norbert Perliński. Wartość umowy: 244 770 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica ŚródmieścieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 2 czerwca 2026
Wartość umowy
244 770 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy LOREM IPSUM Norbert Perliński (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 244 770,00 zł (umowę zawarto 20 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 244 770,00 zł do 429 415,00 zł. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 75 dni.

  • 5

    Postępowanie przeprowadzono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail