Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
6 797 191 zł
Umowa zawarta
1 czerwca 2026
Okres realizacji
do 30 października 2028
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 6 797 191 zł – 10 547 743 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Rozbudowa drogi gminnej ul. Polnej w miejscowości Skarżysko Kościelne – etap II”

Zamawiający Gmina Skarżysko Kościelne (Skarżysko Kościelne, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa drogi gminnej ul. Polnej w miejscowości Skarżysko Kościelne – etap II”, wybierając ofertę wykonawcy STRABAG Sp. z o.o. Wartość umowy: 6 797 191 zł. Złożono 10 ofert.

Wartość umowy
6 797 191 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy STRABAG Sp. z o.o. (Pruszków).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 6 797 190,70 zł (umowę zawarto 1 czerwca 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 października 2028 r..

  • 4

    Postępowanie przeprowadzono w trybie podstawowym bez podziału na części.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail