Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
615 000 zł
Umowa zawarta
29 maja 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Dodatkowe funkcjonalności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa, wdrożenie z dedykowanymi szkoleniami i serwis gwarancyjny systemu klasy ERP

Zamawiający Uniwersytet w Siedlcach (Siedlce, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa, wdrożenie z dedykowanymi szkoleniami i serwis gwarancyjny systemu klasy ERP”, wybierając ofertę wykonawcy SIMPLE S.A. Wartość umowy: 615 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Uniwersytet w SiedlcachSiedlce, Mazowieckieopublikowano 29 maja 2026
Wartość umowy
615 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SIMPLE S.A. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 615 000,00 zł (umowę zawarto 29 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

  • 5

    Postępowanie nie zostało podzielone na części.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet w Siedlcach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001471

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Konarskiego 2

1.5.2.)Miejscowość

Siedlce

1.5.3.)Kod pocztowy

08-110

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.7.)Numer telefonu

25 643 19 35

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

monika.wachnikowska@uws.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uws.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://uws-edu.logintrade.net/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa, wdrożenie z dedykowanymi szkoleniami i serwis gwarancyjny systemu klasy ERP

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c7371398-3242-4c4e-81ee-761fe8d31a3c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00268693

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00222592

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP.290.33.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

500000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie z dedykowanymi szkoleniami i serwis gwarancyjny systemu klasy erp
W skład zamówienia wchodzą:
1. dostawa i udzielenie licencji na czas nieokreślony na Oprogramowanie systemu ERP.
2. dostawa i udzielenie bezterminowych licencji na systemy operacyjne serwerów dla systemu ERP,
3. dostawa i udzielenie bezterminowych licencji na środowisko bazodanowe dla systemu ERP,
4. dostawa i udzielenie bezterminowych licencji na inne, niezbędne do funkcjonowania systemu ERP lub jego obsługi i zarządzania nim oprogramowanie (np. narzędziowe),
5. utworzenie środowiska testowego dla systemu ERP,
6. instalacja i uruchomienie w / w oprogramowania,
7. wdrożenie i uruchomienie produkcyjne systemu ERP,
8. migracja danych z systemów Vema, HMS, wykorzystywanych obecnie przez Zamawiającego,
9. integracja systemów ERP z innymi systemami wykorzystywanymi przez Zamawiającego
(systemem dziekanatowym USOS, Kadry i Płace Simple, Systemem do budżetowania i controllingu Eureka, systemami komunikacyjnymi),
10. przeprowadzenie szkolenia dla użytkowników systemu ERP,
11. przeprowadzenie szkolenia dla administratorów systemu ERP i administratorów baz danych.
12. Świadczenie usług serwisu gwarancyjnego dla wdrożonego ERP w okresie 24 miesięcy licząc od dnia zakończenia wdrożenia.

Zakres wdrażanego systemu ERP będzie obejmował następujące moduły (obszary):
1. Finanse i Księgowość,
2. Ewidencja zakupu,
3. Ewidencja sprzedaży,
4. Majątek Trwały,
5. Gospodarka Materiałowa / Gospodarka Magazynowa,
6. Inwentaryzacja Majątku Trwałego,
Rozliczenia międzyokresowe,

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

48771000-3 - Pakiety oprogramowania użytkowego ogólnego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48450000-7 - Pakiety oprogramowania do rozliczania czasu lub zarządzania zasobami ludzkimi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

615000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

615000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

615000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SIMPLE S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 113-002-25-78

7.3.3)Ulica

ul. Bronisława Czecha 49/51,

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

04-555

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

615000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet w Siedlcach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siedlce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 615 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48771000-3 (Pakiety oprogramowania użytkowego ogólnego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SIMPLE S.A. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.