Wykonanie robót remontowo budowlanych w kwaterach/lokalach mieszkalnych w zasobie OReg AMW Zielona Góra związane ze zmianą lokatora
Zamawiający Agencja Mienia Wojskowego (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Wykonanie robót remontowo budowlanych w kwaterach/lokalach mieszkalnych w zasobie OReg…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisyZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Agencja Mienia Wojskowego |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 011263946 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Nowowiejska 26A |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 00-911 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 68 411 96 10 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | w.stachura@amw.com.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://amw.com.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Inna działalność
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00268277 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-05-29 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00263151 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 10) Przed zmianą | Wykonanie robót remontowo budowlanych w kwaterach/lokalach mieszkalnych w zasobie OReg AMW Zielona Góra związane ze zmianą lokatora - część 10 Część 10: Wędrzyn – 2 lokale - Krosno Odrzańskie, ul. Pułaskiego 20/5 - Zielona Góra, ul. Monte Cassino 27/51 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1a i 1b do SWZ. Po zmianie: Wykonanie robót remontowo budowlanych w kwaterach/lokalach mieszkalnych w zasobie OReg AMW Zielona Góra związane ze zmianą lokatora - część 10 Część 10: Krosno Odrzańskie, Zielona Góra – 2 lokale - Krosno Odrzańskie, ul. Pułaskiego 20/5 - Zielona Góra, ul. Monte Cassino 27/51 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1a i 1b do SWZ. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.