Unieważniono wszystkie części postępowania3 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Zadanie/część nr 3 – Zajęcia z pedagogiem - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 1a i 6 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2Zadanie/część nr 4 – Zajęcia z instruktorem zajęć dodatkowych - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 1a i 6 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Usługi terapeutyczne i usługi specjalistyczne” w ramach projektu "Utworzenie nowej placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży - świetlica środowiskowa" – powtórzenie nierozstrzygniętych zadań

Zamawiający Gmina Świątniki Górne (Świątniki Górne, Małopolskie) opublikował wynik postępowania „„Usługi terapeutyczne i usługi specjalistyczne” w ramach projektu "Utworzenie nowej…”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 102 083 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaUnieważniono wszystkie 3 części postępowania. Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy.

  • 2

    Ofertypostępowaniu złożono łącznie 3 oferty, z czego jedna została odrzucona z powodu niezgodności z warunkami udziału (brak wymaganych dokumentów potwierdzających doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami).

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Doświadczenie zawodowe 40%.

  • 4

    WykonawcaWykonawcą usług terapeutycznych i specjalistycznych została firma Pracownia Psychologiczno-Pedagogiczna 'Krok Po Kroku' z Krakowa, której oferta została uznana za najkorzystniejszą.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Świątniki Górne

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351555499

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

K. Bruchnalskiego 36

1.5.2.)Miejscowość

Świątniki Górne

1.5.3.)Kod pocztowy

32-040

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

umig@swiatniki-gorne.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.swiatniki-gorne.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/swiatniki-gorne

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Usługi terapeutyczne i usługi specjalistyczne” w ramach projektu "Utworzenie nowej placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży - świetlica środowiskowa" – powtórzenie nierozstrzygniętych zadań

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d134ea0b-6c09-4822-bff6-3ada296ca2de

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00266320

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00071041/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.6 Usługi terapeutyczne i usługi specjalistyczne w ramach projektu "Utworzenie nowej placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży – świetlica środowiskowa" z podziałem na 5 części.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie dofinansowane ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa w ramach programu: Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet: Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie: Wsparcie usług społecznych w regionie – ZIT”.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00155378

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GOPS-26/5/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

83472,60 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie/część nr 3 – Zajęcia z pedagogiem - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 1a i 6 do
SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

26000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie/część nr 4 – Zajęcia z instruktorem zajęć dodatkowych - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią
załączniki nr 1a i 6 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

4.5.5.)Wartość części

30000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31 4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie 4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie 4.3.) Kryteria oceny ofert: 4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo 4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe Kryterium 1 4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena 4.3.6.) Waga: 60 Kryterium 2 4.3.4.) Rodzaj kryterium: organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia 4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe 4.3.6.) Waga: 40 4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie Część 4 4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Zadanie/część nr 4 – Zajęcia z instruktorem zajęć dodatkowych - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 1a i 6 do SWZ. 4.2.6.) Główny kod CPV: 85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży 4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie 4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-31 4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie 4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie 4.3.) Kryteria oceny ofert: 4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo 4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe Kryterium 1 4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena 4.3.6.) Waga: 60 Kryterium 2 4.3.4.) Rodzaj kryterium: organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia 4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe 4.3.6.) Waga: 40 4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie Część 5 4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Zadanie/część nr 5 – Zajęcia edukacyjne z języka angielskiego - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 1a i 6 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

46671,30 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający stwierdził, podczas badania ofert, że postępowanie obarczone jest istotnymi wadami wynikającymi z zapisów dokumentów postępowania a w szczególności ze Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), których nie można usunąć na obecnym etapie postępowania:

1) Naruszenie art. 112 ust. 1 Pzp:
„Informacje o warunkach udziału w postępowaniu:
16.1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu oraz spełniają określone
przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu:
16.1.1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące posiadania zdolności do występowania w obrocie gospodarczym. Zamawiający uzna warunek za spełniony poprzez posiadanie
dokumentu potwierdzającego, że wykonawca je st wpisany do jednego z rejestrów zawodowych lub handlowych, prowadzonych w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, wystawionego nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem (KRS, CEIDG).”

Powyższy warunek należy uznać za nieproporcjonalny oraz niezwiązany w sposób adekwatny z przedmiotem zamówienia, co stanowi naruszenie art. 112 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług terapeutycznych i specjalistycznych, które mogą być wykonywane również przez osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej, posiadające odpowiednie kwalifikacje zawodowe. Wprowadzenie powyższego wymogu doprowadziło do nieuzasadnionego ograniczenia konkurencji poprzez zawężenie kręgu potencjalnych Wykonawców.

2) Nieprawidłowe zastosowanie art. 95 Pzp:
„Na podstawie art. 95 ust. 1 i ust. 2 Pzp Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, których wykonanie polega na wykonaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy
z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tekst jedn. Dz. U. z 2025 r., poz. 277 z późn. zm.):
1) Zamawiający na podstawie art. 95 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji
podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia (prowadzenie zajęć terapeutycznych/specjalistycznych z uczestnikami świetlicy środowiskowej) jeżeli wykonywanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. określony w art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. – Kodeks pracy tj.: […]„Kodeks pracy tj.: […]„
Zamawiający podkreśla, że w niniejszym postępowaniu czynności objęte zamówieniem:
• mają charakter usług specjalistycznych,
• są wykonywane przez osoby posiadające określone kwalifikacje zawodowe (terapeuci, trenerzy, lektorzy),
• co do zasady wykonywane są w sposób samodzielny i niezależny.

W związku z powyższym brak było podstaw do zastosowania art. 95 Pzp, a wprowadzony przez Zamawiającego wymóg należy uznać za niezasadny i ograniczający konkurencję.

Zamawiający informuje, że wady te mają charakter istotny i są niemożliwe do usunięcia na obecnym etapie postępowania, w szczególności z uwagi na fakt, iż zostały stwierdzone po otwarciu ofert, a ich usunięcie wymagałoby zmiany treści SWZ i ponownego zapewnienia Wykonawcom możliwości ubiegania się o zamówienie na zmienionych zasadach

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający stwierdził, podczas badania ofert, że postępowanie obarczone jest istotnymi wadami wynikającymi z zapisów dokumentów postępowania a w szczególności ze Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), których nie można usunąć na obecnym etapie postępowania:

1) Naruszenie art. 112 ust. 1 Pzp:
„Informacje o warunkach udziału w postępowaniu:
16.1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu oraz spełniają określone
przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu:
16.1.1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące posiadania zdolności do występowania w obrocie gospodarczym. Zamawiający uzna warunek za spełniony poprzez posiadanie
dokumentu potwierdzającego, że wykonawca je st wpisany do jednego z rejestrów zawodowych lub handlowych, prowadzonych w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, wystawionego nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem (KRS, CEIDG).”

Powyższy warunek należy uznać za nieproporcjonalny oraz niezwiązany w sposób adekwatny z przedmiotem zamówienia, co stanowi naruszenie art. 112 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług terapeutycznych i specjalistycznych, które mogą być wykonywane również przez osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej, posiadające odpowiednie kwalifikacje zawodowe. Wprowadzenie powyższego wymogu doprowadziło do nieuzasadnionego ograniczenia konkurencji poprzez zawężenie kręgu potencjalnych Wykonawców.

2) Nieprawidłowe zastosowanie art. 95 Pzp:
„Na podstawie art. 95 ust. 1 i ust. 2 Pzp Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, których wykonanie polega na wykonaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy
z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tekst jedn. Dz. U. z 2025 r., poz. 277 z późn. zm.):
1) Zamawiający na podstawie art. 95 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji
podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia (prowadzenie zajęć terapeutycznych/specjalistycznych z uczestnikami świetlicy środowiskowej) jeżeli wykonywanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. określony w art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. – Kodeks pracy tj.: […]„Kodeks pracy tj.: […]„
Zamawiający podkreśla, że w niniejszym postępowaniu czynności objęte zamówieniem:
• mają charakter usług specjalistycznych,
• są wykonywane przez osoby posiadające określone kwalifikacje zawodowe (terapeuci, trenerzy, lektorzy),
• co do zasady wykonywane są w sposób samodzielny i niezależny.

W związku z powyższym brak było podstaw do zastosowania art. 95 Pzp, a wprowadzony przez Zamawiającego wymóg należy uznać za niezasadny i ograniczający konkurencję.

Zamawiający informuje, że wady te mają charakter istotny i są niemożliwe do usunięcia na obecnym etapie postępowania, w szczególności z uwagi na fakt, iż zostały stwierdzone po otwarciu ofert, a ich usunięcie wymagałoby zmiany treści SWZ i ponownego zapewnienia Wykonawcom możliwości ubiegania się o zamówienie na zmienionych zasadach.

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający stwierdził, podczas badania ofert, że postępowanie obarczone jest istotnymi wadami wynikającymi z zapisów dokumentów postępowania a w szczególności ze Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), których nie można usunąć na obecnym etapie postępowania:

1) Naruszenie art. 112 ust. 1 Pzp:
„Informacje o warunkach udziału w postępowaniu:
16.1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu oraz spełniają określone
przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu:
16.1.1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące posiadania zdolności do występowania w obrocie gospodarczym. Zamawiający uzna warunek za spełniony poprzez posiadanie
dokumentu potwierdzającego, że wykonawca je st wpisany do jednego z rejestrów zawodowych lub handlowych, prowadzonych w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, wystawionego nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem (KRS, CEIDG).”

Powyższy warunek należy uznać za nieproporcjonalny oraz niezwiązany w sposób adekwatny z przedmiotem zamówienia, co stanowi naruszenie art. 112 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług terapeutycznych i specjalistycznych, które mogą być wykonywane również przez osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej, posiadające odpowiednie kwalifikacje zawodowe. Wprowadzenie powyższego wymogu doprowadziło do nieuzasadnionego ograniczenia konkurencji poprzez zawężenie kręgu potencjalnych Wykonawców.

2) Nieprawidłowe zastosowanie art. 95 Pzp:
„Na podstawie art. 95 ust. 1 i ust. 2 Pzp Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, których wykonanie polega na wykonaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy
z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tekst jedn. Dz. U. z 2025 r., poz. 277 z późn. zm.):
1) Zamawiający na podstawie art. 95 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji
podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia (prowadzenie zajęć terapeutycznych/specjalistycznych z uczestnikami świetlicy środowiskowej) jeżeli wykonywanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. określony w art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. – Kodeks pracy tj.: […]„Kodeks pracy tj.: […]„
Zamawiający podkreśla, że w niniejszym postępowaniu czynności objęte zamówieniem:
• mają charakter usług specjalistycznych,
• są wykonywane przez osoby posiadające określone kwalifikacje zawodowe (terapeuci, trenerzy, lektorzy),
• co do zasady wykonywane są w sposób samodzielny i niezależny.

W związku z powyższym brak było podstaw do zastosowania art. 95 Pzp, a wprowadzony przez Zamawiającego wymóg należy uznać za niezasadny i ograniczający konkurencję.

Zamawiający informuje, że wady te mają charakter istotny i są niemożliwe do usunięcia na obecnym etapie postępowania, w szczególności z uwagi na fakt, iż zostały stwierdzone po otwarciu ofert, a ich usunięcie wymagałoby zmiany treści SWZ i ponownego zapewnienia Wykonawcom możliwości ubiegania się o zamówienie na zmienionych zasadach.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
102 083 zł
Próbka: 103 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
43 945 zł244 639 zł
Rozstęp międzykwartylowy
200 694 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
43 945 zł
Mediana
102 083 zł
Górny kwartyl
244 639 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Świątniki Górne prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Świątniki Górne.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80000000-4 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.