„Przebudowa schodów zewnętrznych budynku Pawilonu Sportowego oraz montaż podnośnika pionowego dla osób z niepełnosprawnościami w AWF Filia w Białej Podlaskiej”
Zamawiający Filia Akademia Wychowania Fizycznego Warszawa w Białej Podlaskiej (Biała Podlaska, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa schodów zewnętrznych budynku Pawilonu Sportowego oraz montaż podnośnika…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 318 651 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4140, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,3 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | FILIA AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO WARSZAWA W BIAŁEJ PODLASKIEJ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 00032783000025 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Akademicka 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Biała Podlaska |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 21-500 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL811 - Bialski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 833428712 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | - |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia.bp@awf.edu.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://www.awf-bp.edu.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-3ee79166-e78f-4194-a792-a1a187c70b9b |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00266173 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-05-28 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00341954 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | 2. Zamawiający oświadcza, iż zadanie realizowane jest w ramach projektu pn. „Sportowa Uczelnia Dostępna II” Nr projektu FERS.03.01-IP.08-001/24 (2025-2027) ze środków NCBiR. |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Przebudowa schodów zewnętrznych budynku Pawilonu Sportowego oraz montaż podnośnika pionowego dla osób |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa schodów zewnętrznych budynku Pawilonu Sportowego oraz montaż podnośnika pionowego dla osób z niepełnosprawnościami w AWF Filia w Białej Podlaskiej”. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-08-28 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 8 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Krymar Marta Mikucewicz |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5372278409 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Narutowicza 25 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Janów Podlaski |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 21-505 |
| 4.3.6.) | Województwo | lubelskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 149076,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00403792/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-04-28 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 149076,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.