ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Na zakup i dostawę wyposażenia pracowni szkolnych w sprzęt, pomoce dydaktyczne i meble niezbędne do realizacji wysokiej jakości kształcenia dla Szkoły Podstawowej nr 3 w Zgierzu

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 3 w Zgierzu (Zgierz, Łódzkie) prowadził postępowanie „Na zakup i dostawę wyposażenia pracowni szkolnych w sprzęt, pomoce dydaktyczne i meble…”. Termin składania ofert minął 5 czerwca 2026, 08:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Szkoła Podstawowa nr 3 w ZgierzuZgierz, Łódzkie (powiat Zgierski →)opublikowano 28 maja 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 413 911 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
5 czerwca 2026, 08:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    28 maja 2026

    Termin ofert: 5 czerwca 2026 08:00
  2. Wynik: wybrano wykonawców

    23 sierpnia 2026

    6 ofert8 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

+ SWZPodsumowanie
  • 1

    RyzykoPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych mebli szkolnych (część 11) zgodnych z opisem w Załączniku nr 4 do SWZ, w tym: certyfikaty, atesty, dopuszczenie do placówek oświatowych oraz zgodność z zasadą uniwersalnego projektowania (dostępność dla osób z niepełnosprawnościami). Wykonawca musi zapewnić gwarancję producenta i dostarczyć dokumentację techniczną (karty producenta, normy).

    Źródło: SWZ wraz z załącznikami
  • 2

    TerminTermin realizacji: dostawa, montaż i odbiór końcowy muszą zostać zakończone między 27 lipca 2026 a 24 sierpnia 2026 (protokół odbioru ilościowo-jakościowego bez wad jest warunkiem zakończenia). Dopuszczalne przesunięcia terminu tylko w przypadku siły wyższej, zmian przepisów UE lub opóźnień proceduralnych po stronie Zamawiającego.

    Źródło: SWZ wraz z załącznikami
  • 3

    ZakresObowiązkowe jest dostarczenie mebli z montażem i ustawieniem w szkole, a także niezwłoczne zgłaszanie Zamawiającemu zdarzeń mogących wpłynąć na realizację (np. postępowania upadłościowe, problemy logistyczne). Wykonawca odpowiada za działania podwykonawców jak za własne i musi przedłożyć kopie ich umów w ciągu 7 dni od zawarcia.

    Źródło: SWZ wraz z załącznikami
  • 4

    ZakresZamówienie obejmuje kompleksowe wyposażenie 5 typów pracowni szkolnych: komputery (w tym oprogramowanie edukacyjne), drukarki/plotery, książki, pomoce dydaktyczne (np. modele, przyrządy) oraz meble, wszystko musi być dostarczone jako gotowy do użytku zestaw do Szkoły Podstawowej nr 3 w Zgierzu (ul. Szczawińska 2), z warunkiem że sprzęt komputerowy i oprogramowanie muszą być kompatybilne z istniejącą infrastrukturą szkolną (szczegóły w SIWZ, ale bez ich opisu w ogłoszeniu).

  • 5

    ZakresWymagana wizja lokalna w szkole przed złożeniem oferty, wykonawca musi osobiście zweryfikować warunki techniczne i przestrzenne pracowni, co jest warunkiem dopuszczenia do postępowania (termin i zasady oględzin podane w dokumentacji, której link znajduje się pod adresem https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-56378d5a-bf96-4d5f-a).

  • 6

    ZakresWynagrodzenie brutto obejmuje wszystkie koszty (w tym ryzyko wzrostu cen materiałów, inflacji, błędów wyceny) i jest wypłacane po podpisaniu protokołu odbioru. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za kompletną dostawę zgodnie z OPZ, brak możliwości renegocjacji ceny z powodu niedoszacowania lub zmian rynkowych.

    Źródło: SWZ wraz z załącznikami
  • 7

    ZakresZamówienie jest współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach projektu „Odkrywamy nasze Supermoce” (FELD.08.07-IZ.00-0088/25), co oznacza obowiązek przestrzegania zasad wydatkowania środków UE, w tym dokumentowania każdego etapu dostawy i montażu (np. protokoły odbioru, zdjęcia) oraz ewentualne kontrole po realizacji.

Na podstawie ogłoszenia i dokumentacji SWZ · Zawsze weryfikuj z oryginałem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W ZGIERZU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000735724

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Szczawińska 2

1.5.2.)Miejscowość

Zgierz

1.5.3.)Kod pocztowy

95-100

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL712 - Łódzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sp3@miasto.zgierz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

sp3zgierz.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Na zakup i dostawę wyposażenia pracowni szkolnych w sprzęt, pomoce dydaktyczne i meble niezbędne do realizacji wysokiej jakości kształcenia dla Szkoły Podstawowej nr 3 w Zgierzu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-56378d5a-bf96-4d5f-aead-9dbc561cedea

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00265095

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00264931/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Na zakup i dostawę wyposażenia pracowni szkolnych w sprzęt, pomoce dydaktyczne i meble niezbędne do realizacji wysokiej jakości kształcenia dla Szkoły Podstawowej nr 3 w Zgierzu.

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

Postępowanie prowadzone w ramach projektu FELD.08.07-IZ.00-0088/25 pt: „Odkrywamy nasze Supermoce” w Szkole Podstawowej nr 3 w Zgierzu.” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-56378d5a-bf96-4d5f-aead-9dbc561cedea

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ezamowienia.gov.pl/

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Rozdział X SWZ

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

rozdział XX SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

1/BZP/2026/SP3

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

11

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Monitory i Tablice Interaktywne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ odpowiednio dla każdej z części.

4.2.6.)Główny kod CPV

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-24

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Komputery, Tablety i Akcesoria mobilne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ odpowiednio dla każdej z części.

4.2.6.)Główny kod CPV

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-24

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Urządzenia Drukujące i Biurowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ odpowiednio dla każdej z części.

4.2.6.)Główny kod CPV

30232100-5 - Drukarki i plotery

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-24

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Multimedia i Przechowywanie Danych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ odpowiednio dla każdej z części.

4.2.6.)Główny kod CPV

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-24

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Specjalistyczne Oprogramowanie Edukacyjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ odpowiednio dla każdej z części.

4.2.6.)Główny kod CPV

48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-24

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Podłoga interaktywna i Części rozszerzeń, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ odpowiednio dla każdej z części.

4.2.6.)Główny kod CPV

48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-24

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Specjalistyczne publikacje terapeutyczne (SPE). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ odpowiednio dla każdej z części.

4.2.6.)Główny kod CPV

22110000-4 - Drukowane książki

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-24

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Systemy do nauki matematyki i logiki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ odpowiednio dla każdej z części.

4.2.6.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-24

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pomoce dydaktyczne drukowane, wydawnicze i gry edukacyjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ odpowiednio dla każdej z części.

4.2.6.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-24

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pomoce dydaktyczne treningowe i multisensoryczne (MONTESSORI, SI). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ odpowiednio dla każdej z części.

4.2.6.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-24

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Meble szkolne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ odpowiednio dla każdej z części.

4.2.6.)Główny kod CPV

39100000-3 - Meble

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-24

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

oświadczenie o zgodności oferowanego asortymentu z zasadą DNSH – według wzoru załącznika nr 5 do SWZ

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

oświadczenie o zgodności oferowanego asortymentu z zasadą DNSH – według wzoru załącznika nr 5 do SWZ

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

zmiany zawarte w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 3 i 3a do SWZ

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-06-05 08:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://ezamowienia.gov.pl/

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-06-05 08:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-07-04

Sekcja 9

Pozostałe informacje

termin wykonania zamówienia dla wszystkich części: od 27 lipca 2026 r. do 24 sierpnia 2026 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30236000-2Różny sprzęt komputerowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
413 911 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
135 201 zł613 156 zł
Rozstęp międzykwartylowy
477 955 zł
Źródło próbki
CPV 30236000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
135 201 zł
Mediana
413 911 zł
Górny kwartyl
613 156 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 05.06.2026, 08:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Szkoła Podstawowa nr 3 w Zgierzu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zgierz.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30236000-2 (Różny sprzęt komputerowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.