Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Remont pustostanów lokali mieszkalnych (10 pustostanów – 10 części) - Oznaczenie sprawy: DNZP.260.9.2026

Zamawiający Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Remont pustostanów lokali mieszkalnych (10 pustostanów – 10 części) - Oznaczenie sprawy:…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 299 916 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

11 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 011513343

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Jagiellońska 23

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

03-719

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamow@zgn-praga-pn.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://pragapn.um.warszawa.pl/waw/zgn-pragapn

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1f4476b5-dc49-41ec-901a-237f9d962578

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00264162

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-05-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00164338

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont pustostanów lokali mieszkalnych (10 pustostanów – 10 części) - Oznaczenie sprawy: DNZP.260.9.2026

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje remont lokali mieszkalnych (pustostany) - Część III – remont lokalu mieszkalnego przy ul. Lęborskiej 4 m 9 w Warszawie w zakresie robót ogólnobudowlanych, sanitarnych i elektrycznych. Szczegółowy zakres robót został określony w załącznikach stanowiących integralną część swz tj. przedmiarach robót dla poszczególnych lokali, szkicach dla poszczególnych lokali, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, projekcie umowy i swz.

3.8.)Główny kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

3.9.)Dodatkowy kod CPV

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2026-04-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

45 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Firma Remontowo – Budowlana Adam Pyl

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Zakład Budowlano-Instalacyjny Stanisław Pyl

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5243031983

4.3.3.)Ulica

ul. Irminy 8

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

03-604

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

38362,36 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2026/BZP 00214978/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2026-05-22

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

W związku z wystąpieniem okoliczności niezależnych od Wykonawcy wynikłych w trakcie realizacji przedmiotu umowy związanych z koniecznością wykonania nieprzewidzianych robót budowlanych, których nie dało się przewidzieć w chwili zawarcia umowy a niezbędnych do należytego wykonania przedmiotu zamówienia nastąpiła konieczność zmiany wysokości wynagrodzenia wykonawcy.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Zmiana wynagrodzenia wykonawcy do kwoty brutto 47 313,04 PLN

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

8950,68

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
299 916 zł
Próbka: 143 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 111 zł587 635 zł
Rozstęp międzykwartylowy
392 524 zł
Źródło próbki
CPV 45453000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 111 zł
Mediana
299 916 zł
Górny kwartyl
587 635 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.