Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
553 553 zł
Umowa zawarta
26 maja 2026
Okres realizacji
do 18 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 553 553 zł – 897 555 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wyposażenia do sal dziecięcych, szatni i łazienek dziecięcych w nowym Żłobku Miejskim w Płocku przy ul. Szymona Kossobudzkiego 7

Zamawiający Gmina - Miasto Płock (Płock, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa wyposażenia do sal dziecięcych, szatni i łazienek dziecięcych w nowym Żłobku…”, wybierając ofertę wykonawcy Moje Bambino Sp. z o.o. Wartość umowy: 553 553 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina - Miasto PłockPłock, Mazowieckieopublikowano 27 maja 2026
Wartość umowy
553 553 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,5 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Ofertypostępowaniu złożono trzy oferty, z czego jedna została odrzucona z powodu niezgodności z wymaganiami formalnymi (braku wymaganych dokumentów).

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Moje Bambino Sp. z o.o. (Łódź).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 553 552,92 zł (umowę zawarto 26 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 553 552,92 zł do 897 555,00 zł.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 18 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA - MIASTO PŁOCK

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 611016086

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stary Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Płock

1.5.3.)Kod pocztowy

09-400

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@plock.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://nowybip.plock.eu/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1304994

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa wyposażenia do sal dziecięcych, szatni i łazienek dziecięcych w nowym Żłobku Miejskim w Płocku przy ul. Szymona Kossobudzkiego 7

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4da5526a-0455-4373-baab-02685cd981df

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00262871

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00043108/16/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.7 Dostawa wyposażenia do sal dziecięcych, szatni i łazienek dziecięcych w nowym Żłobku Miejskim w Płocku przy ul. Szymona Kossobudzkiego 7

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie dofinansowane w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022– 2029

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00230908

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WZP.271.1.41.2026.DR

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

608100,07 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do sal dziecięcych, szatni i łazienek dziecięcych w nowym Żłobku Miejskim w Płocku przy ul. Szymona Kossobudzkiego 7, realizowaną w ramach zadania „Utworzenie 118 nowych miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w nowym Żłobku Miejskim w Płocku,ul. Szymona Kossobudzkiego 7, 09-400 Płock”.

4.5.3.)Główny kod CPV

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

553552,92 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

897555,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

553552,92 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Moje Bambino Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7251933448

7.3.3)Ulica

Graniczna 46

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

93-428

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

553552,92 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-18

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39150000-8Różne meble i wyposażenie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
223 180 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
172 344 zł642 700 zł
Rozstęp międzykwartylowy
470 356 zł
Źródło próbki
CPV 39150000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
172 344 zł
Mediana
223 180 zł
Górny kwartyl
642 700 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina - Miasto Płock prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Płock.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 553 553 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39150000-8 (Różne meble i wyposażenie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Moje Bambino Sp. z o.o. (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.