Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
185 440 zł
Umowa zawarta
18 maja 2026
Okres realizacji
do 30 września 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 185 440 zł – 1 100 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Przedłużony okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Prace remontowe i konserwatorskie istniejącego budynku dawnego dworu w zespole dworsko-parkowym w Czołówku, gmina Radziejów

Zamawiający Powiat Radziejowski (Radziejów, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Prace remontowe i konserwatorskie istniejącego budynku dawnego dworu w zespole…”, wybierając ofertę wykonawcy PIK-BUD Piotr Kruczkowski. Wartość umowy: 185 440 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
185 440 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie nie zostało unieważnione, a zamówienie nie zostało podzielone na części.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PIK-BUD Piotr Kruczkowski (Lubraniec).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 185 440,00 zł (umowę zawarto 18 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 185 440,00 zł do 1 100 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail