Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 778 201 zł
Umowa zawarta
17 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 15 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 2 778 201 zł – 3 560 840 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Przedłużony okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa magazynu OC z funkcją ukrycia w mieście Radziejów

Zamawiający Powiat Radziejowski (Radziejów, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa magazynu OC z funkcją ukrycia w mieście Radziejów”, wybierając ofertę wykonawcy Bau-Acoustic sp. z o.o. Wartość umowy: 2 778 201 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Powiat RadziejowskiRadziejów, Kujawsko-Pomorskie (powiat Radziejowski →)opublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
2 778 201 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bau-Acoustic sp. z o.o. (Krzymów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 778 201,00 zł (umowę zawarto 17 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 2 778 201,00 zł do 3 560 839,67 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Radziejowski

1.3.)Oddział zamawiającego

Starostwo Powiatowe w Radziejowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910869966

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kościuszki 17

1.5.2.)Miejscowość

Radziejów

1.5.3.)Kod pocztowy

88-200

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pzp@radziejow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bip.radziejow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/radziejow.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa magazynu OC z funkcją ukrycia w mieście Radziejów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f5867925-3ac6-438c-aa04-4ed22ea91364

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415699

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00049170/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Budowa magazynu OC z funkcją ukrycia w mieście Radziejów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00341421

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RP.III.272.2.12.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych wraz z dostawą i montażem wyposażenia, w ramach realizacji zadania pn.:
„Budowa magazynu OC z funkcją ukrycia w mieście Radziejów”
Przedmiotem inwestycji jest budowa budynku magazynu obrony cywilnej z funkcją ukrycia dla ludności (do 50 osób) wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, zlokalizowanego na działce ewidencyjnej nr 666/13, obręb 0001 Radziejów, miasto Radziejów.
Zaprojektowany budynek kwalifikuje się do kategorii XI obiektów budowlanych, jako obiekt pełniący funkcję pomocniczą wobec infrastruktury ochrony zdrowia oraz bezpieczeństwa publicznego.
Wykonawca zobowiązany jest do realizacji robót zgodnie z dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, obowiązującymi przepisami prawa, normami oraz zasadami wiedzy technicznej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Dokumentacja projektowa, obejmujący:
1. projekt zagospodarowania terenu;
2. projekty techniczne;
3. przedmiary robót;
4. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych;
5. Specyfikację wyposażenia magazynu obrony cywilnej wraz z parametrami technicznymi.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45321000-3 - Izolacja cieplna

45261220-2 - Malowanie dachów i inne roboty dotyczące okładzin

45410000-4 - Tynkowanie

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45262300-4 - Betonowanie

45223220-4 - Roboty zadaszeniowe

45262210-6 - Fundamentowanie

45441000-0 - Roboty szklarskie

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45312310-3 - Ochrona odgromowa

44221000-5 - Okna, drzwi i podobne elementy

44221220-3 - Drzwi przeciwpożarowe

44316500-3 - Wyroby kute

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45232452-5 - Roboty odwadniające

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2778201 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3560839,67 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2778201 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bau-Acoustic sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6653008257

7.3.4)Miejscowość

Krzymów

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2778201 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Radziejowski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radziejów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 778 201 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Bau-Acoustic sp. z o.o. (Krzymów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.