DOSTAWA PRODUKTÓW OGÓLNOSPOŻYWCZYCH
Zamawiający Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny Mrągowo (Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „DOSTAWA PRODUKTÓW OGÓLNOSPOŻYWCZYCH”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 262 405 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=505, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,1 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Wynik: wybrano wykonawcę
28 stycznia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
26 maja 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny Mrągowo |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 510286697 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Półwysep Czterech Wiatrów |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Mrągowo |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 11-700 |
| 1.4.4.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL622 - Olsztyński |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | woszk.mragowo@ron.mil.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | woszkmragowo.wp.mil.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-38d98164-e7db-4d71-9b64-8286175e9970 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00261958 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-05-26 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Nie |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | DOSTAWA PRODUKTÓW OGÓLNOSPOŻYWCZYCH |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | DOSTAWA PRODUKTÓW OGÓLNOSPOŻYWCZYCH: przetworzonych produktów spożywczych, miodu, kawy, herbaty, produktów suszonych, oleje, tłuszcze zwierzęce, różne produkty spożywcze, produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych, przetworzone owoce i warzywa |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15800000-6 - Różne produkty spożywcze |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa 15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych 15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne 15860000-4 - Kawa, herbata i podobne produkty 15831600-8 - Miód 15894000-1 - Przetworzone produkty spożywcze |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-01-05 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2024-01-05 do 2024-12-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "VEGA" SPÓŁKA JAWNA ZOFIA SZANIAWSKA & GRZEGORZ SZANIAWSKI |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7410005182 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | BRAMKA 36 |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 14-300 |
| 4.3.6.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 197948,43 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00075845/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-12-20 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Zmiany wysokości wynagrodzenia Wykonawcy z powodu zmiany stawki podatku od towarów i usług. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Ceny jednostkowe netto i wartość netto wynagrodzenia Wykonawcy nie zmieniły się, a określone w wyniku tej zmiany ceny jednostkowe brutto i wartość brutto wynagrodzenia zostały wyliczone w oparciu o wysokość stawki VAT obowiązującej po zmianie przepisów. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 7344,06 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 178659,29 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.