Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
197 948 zł
Umowa zawarta
5 stycznia 2024
Okres realizacji
od 5 stycznia 2024 do 31 grudnia 2024
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA PRODUKTÓW OGÓLNOSPOŻYWCZYCH

Zamawiający Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny Mrągowo (Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA PRODUKTÓW OGÓLNOSPOŻYWCZYCH”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "VEGA" SPÓŁKA JAWNA ZOFIA SZANIAWSKA & GRZEGORZ SZANIAWSKI. Wartość umowy: 197 948 zł.

Wartość umowy
197 948 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 stycznia 2026

    1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    26 maja 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "VEGA" SPÓŁKA JAWNA ZOFIA SZANIAWSKA & GRZEGORZ SZANIAWSKI (BRAMKA 36).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 197 948,43 zł (umowę zawarto 5 stycznia 2024 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: od 5 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny Mrągowo

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510286697

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Półwysep Czterech Wiatrów

1.5.2.)Miejscowość

Mrągowo

1.5.3.)Kod pocztowy

11-700

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

woszk.mragowo@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

woszkmragowo.wp.mil.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOSTAWA PRODUKTÓW OGÓLNOSPOŻYWCZYCH

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-38d98164-e7db-4d71-9b64-8286175e9970

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00075845

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00082943/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Dostawa produktów ogólnospożywczych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Postępowanie jest prowadzone w trybie z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych zwanej dalej "ustawą Pzp", w którym Zamawiający udziela zamówienia po negocjacjach tylko z jednym Wykonawcą. W postępowaniu pierwotnym prowadzonym w trybie podstawowym, zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy Pzp ogłoszonym pod numerem BZP 00485393/01 z dnia 19.11.2023 r. w części nr 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8 zamówienia nie złożono żadnej oferty w związku z czym postępowanie w tych częściach zostało unieważnione, zaś pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

19/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

197948,43 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

DOSTAWA PRODUKTÓW OGÓLNOSPOŻYWCZYCH: przetworzonych produktów spożywczych, miodu, kawy, herbaty, produktów suszonych, oleje, tłuszcze zwierzęce, różne produkty spożywcze, produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych, przetworzone owoce i warzywa

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

15860000-4 - Kawa, herbata i podobne produkty

15831600-8 - Miód

15894000-1 - Przetworzone produkty spożywcze

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "VEGA" SPÓŁKA JAWNA ZOFIA SZANIAWSKA & GRZEGORZ SZANIAWSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7410005182

7.3.4)Miejscowość

BRAMKA 36

7.3.5)Kod pocztowy

14-300

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

197948,43 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-01-05 do 2024-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15800000-6Różne produkty spożywcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
251 731 zł
Próbka: 127 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
128 810 zł431 089 zł
Rozstęp międzykwartylowy
302 280 zł
Źródło próbki
CPV 15800000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
128 810 zł
Mediana
251 731 zł
Górny kwartyl
431 089 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny Mrągowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mrągowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 197 948 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15800000-6 (Różne produkty spożywcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "VEGA" SPÓŁKA JAWNA ZOFIA SZANIAWSKA & GRZEGORZ SZANIAWSKI (BRAMKA 36). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.