ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Świadczenie usług dostępu do obiektów i zajęć sportowo-rekreacyjnych na podstawie kart imiennych dla pracowników Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu, ich dzieci oraz osób towarzyszących

Zamawiający Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Świadczenie usług dostępu do obiektów i zajęć sportowo-rekreacyjnych na podstawie kart…”. Termin składania ofert minął 8 czerwca 2026, 10:00. Planowany budżet: 595 956 zł. Wadium: 8000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Wielkopolski Urząd Wojewódzki w PoznaniuPoznań, Wielkopolskieopublikowano 25 maja 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
595 956 zł
Wadium
8000 zł
Termin składania ofert
8 czerwca 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%liczba obiektów sportowo-rekreacyjnych akceptujących karty abonamentowe Wykonawcy, umożliw40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, liczba obiektów sportowo-rekreacyjnych akceptujących karty abonamentowe Wykonawcy, umożliw 40%.

  • 2

    ZakresKarty muszą zapewniać dostęp do co najmniej 3 różnych obiektów sportowych w Poznaniu (w tym basenu 25-metrowego i siłowni), a w ofercie należy wymienić konkretne lokalizacje wraz z harmonogramem ich dostępności (w tym godziny otwarcia i ewentualne ograniczenia sezonowe)

  • 3

    ZakresKupowane są karty imienne uprawniające do nieograniczonego korzystania z obiektów sportowo-rekreacyjnych (baseny, siłownie, sale gimnastyczne, korty tenisowe, boiska, zajęcia fitness) dla 3 grup: pracowników urzędu, ich dzieci oraz osób towarzyszących, z tym że karty dla osób towarzyszących stanowią odrębny pakiet (część 2 zamówienia) i wymagają osobnej wyceny w ofercie

  • 4

    RyzykoWadium: 8 000,00 zł.

  • 5

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 595 955,56 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail