ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa materiałów medycznych do wyposażenia plecaków medycznych (PRM i PRS), Torby Lekarza, Indywidualnych Pakietów Medycznych (IPMED) oraz dodatkowych materiałów medycznych

Zamawiający 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Siedlce, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa materiałów medycznych do wyposażenia plecaków medycznych (PRM i PRS), Torby…”. Termin składania ofert minął 8 czerwca 2026, 08:00. Wadium: 4500 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 28 Wojskowy Oddział GospodarczySiedlce, Mazowieckieopublikowano 25 maja 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 914 549 zł
Wadium
4500 zł
Termin składania ofert
8 czerwca 2026, 08:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,9 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresWszystkie oferty, wnioski i komunikacja muszą przebiegać wyłącznie elektronicznie przez platformę https://platformazakupowa.pl/pn/28wog, nie ma możliwości składania dokumentów w formie papierowej ani bezpośredniego kontaktu poza wskazanym kanałem

  • 2

    ZakresKupowane są konkretne zestawy medyczne: plecaki ratownicze (PRM i PRS), torby lekarza, indywidualne pakiety medyczne (IPMED) oraz dodatkowe materiały jednorazowe, z wymogiem dostarczenia ich jako kompletnych, gotowych do użycia zestawów (nie luźnych produktów). Najważniejszy nieoczywisty warunek: zamawiający jest jednostką wojskową (28 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY), co oznacza, że materiały muszą spełniać normy militarne lub być dopuszczone do użytku w Siłach Zbrojnych RP, nawet jeśli nie jest to napisane wprost przy specyfikacji technicznej

  • 3

    ZakresZamawiający nie ujawnia szacowanej wartości zamówienia, co utrudnia oszacowanie skali (np. czy chodzi o dziesiątki, setki czy tysiące zestawów) i może wymuszać na wykonawcach przygotowanie oferty „w ciemno” lub konieczność analizy wcześniejszych kontraktów tej jednostki

  • 4

    ZakresZamówienie dotyczy wyposażenia dla potrzeb obrony narodowej (podsektor rządowy, Skarb Państwa), materiały trafią do jednostek wojskowych, a nie cywilnych szpitali czy służb ratowniczych. Lokalizacja dostawy to siedziba zamawiającego w Siedlcach (woj. mazowieckie), ale ogłoszenie nie precyzuje, czy dostawa ma być jednorazowa, czy rozłożona w czasie

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail