Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Roboty budowlane w Sądzie Rejonowym w Szczytnie.

Zamawiający Sąd Rejonowy w Szczytnie (Szczytno, Warmińsko-Mazurskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Roboty budowlane w Sądzie Rejonowym w Szczytnie”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Sąd Rejonowy w Szczytnie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000323625

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Sienkiewicza 8

1.4.2.)Miejscowość

Szczytno

1.4.3.)Kod pocztowy

12-100

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.4.7.)Numer telefonu

(89) 624 71 10

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

oddzial.administracyjny@szczytno.sr.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szczytno.sr.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00255972

2.2.)Data ogłoszenia

2026-05-22

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00231843

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.10.Okres realizacji - miesiące (Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej dla części nr 1, Część zamówienia nr 1) Przed zmianą

4 Po zmianie: 6

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
9.1.Informacje dodatkowe Przed zmianą

Zamawiający określił termin wykonania zamówienia: 1) do 4 miesięcy od daty zawarcia umowy, jednak nie później niż do 30 października 2026 r. – dotyczy Części I. 2) do 3 miesięcy od daty zawarcia umowy, jednak nie później niż do 30 września 2026 r. – dotyczy Części II i III. Po zmianie: Zamawiający określił termin wykonania zamówienia: 1) do 6 miesięcy od daty zawarcia umowy, jednak nie później niż do 14 grudnia 2026 r. – dotyczy Części I. 2) do 3 miesięcy od daty zawarcia umowy, jednak nie później niż do 30 września 2026 r. – dotyczy Części II i III.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-05-22 10:00 Po zmianie: 2026-05-28 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-05-22 10:10 Po zmianie: 2026-05-28 10:10

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-06-20 Po zmianie: 2026-06-26

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Rejonowy w Szczytnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczytno.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.