Zakup mebli, sprzętu komputerowego i elektronicznego oraz pomocy dydaktycznych do zajęć dla SP nr 3 w Cieszynie, finansowany ze środków projektu „Równe szanse w cieszyńskich szkołach!”
Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka w Cieszynie (Cieszyn, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup mebli, sprzętu komputerowego i elektronicznego oraz pomocy dydaktycznych do zajęć…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 222 234 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=755, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~4,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Meble i wyposażenie wnętrz (CPV 39)
- woj. Śląskie
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. J. KORCZAKA W CIESZYNIE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 070449292 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. gen. Józefa Hallera 8 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Cieszyn |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 43-400 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL225 - Bielski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48 33 852 01 68, +48 785 187 004 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@sp3cieszyn.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.sp3cieszyn.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-256566a2-a13c-4057-a779-ed36ef368e78 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00253178 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-05-20 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00362708 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | „Równe szanse w cieszyńskich szkołach!” realizowanego w ramach działania: FESL.06.02 - Kształcenie ogólne, priorytetu: FESL.06.00 - Fundusze Europejskie dla edukacji, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego+ w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Zakup mebli, sprzętu komputerowego i elektronicznego oraz pomocy dydaktycznych do zajęć dla SP nr 3 w Cieszynie, finansowany ze środków projektu „Równe szanse w cieszyńskich szkołach!” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Pomoce dydaktyczne |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny 39162200-7 - Pomoce i artykuły szkoleniowe |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-08-21 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-09-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe El Hydro S.C. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON: 260758586, NIP: 657-291-37-56 |
| 4.3.3.) | Ulica | Suchowola 6 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Chmielnik |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 26-020 |
| 4.3.6.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 33800 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00417044/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-09-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 33800 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.