Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Kolnie (Kolno, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiatowy Zarząd Dróg w KolnieKolno, Podlaskie (powiat Kolneński →)opublikowano 20 maja 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 706 822 zł
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W KOLNIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450672596

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Wojska Polskiego 48

1.4.2.)Miejscowość

Kolno

1.4.3.)Kod pocztowy

18-500

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.4.7.)Numer telefonu

862782916

1.4.8.)Numer faksu

862782916

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

pzd@powiatkolno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.powiatkolno.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3d749124-637f-4a13-8d8a-fa35c9a42a6d

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00252073

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-05-20

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00525441

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług na terenie powiatu kolneńskiego pn

„Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026” 2. Zamówienie podzielone jest na cztery zadania: ZADANIE NR 1 (Część nr 1): Wykaz dróg do utrzymania w zakresie odśnieżania i zwalczania śliskości: Dr. nr 1830B Stawiski – Jurzec Wł. – Kossaki – Jedwabne Dr. nr 1821B Stawiski (ul. Polowa) – Rogale – Sokoły – Romany – Wilamowo Dr. nr 1825B Gardoty – do dr. nr 1821B Dr. nr 1827B Ławsk – Gnatowo – Kurkowo – Romany Dr. nr 1829B Romany do dr. Nr 648 Dr. nr 1831B Lisy – Rostki do dr. 1830B Dr. nr 1832B Rostki – Mieczki – Sucholaszczki Dr. nr 1855B Kobylin – Wysokie Wielkie – Rogienice Piaseczne do dr. Nr 1895B Dr. nr 1856B Poryte Szlacheckie – Hipolitowo – Budy Poryckie – Budy Stawiskie do dr. nr 61 Dr. nr 1857B Budy Poryckie – Ignacewo – Zaborowo – Karwowo do dr. Nr 61 Dr. nr 1858B Poryte Wł. – Rudka – Dzierzbia do dr. Nr 647 Dr. nr NN Kuczyny – Zabiele długość dróg objętych usługą – 53,768 km ZAKŁADANA ILOŚĆ PRACY: Zestawienie rodzaju usług oraz ich planowana ilość do wykonania w ramach zamówienia: • Odśnieżanie dróg – do 200 godz. • Zwalczania śliskości – piaskarką – do 200 godz. Rzeczywista ilość jednostek obmiarowych wynikać będzie z panujących warunków atmosferycznych. Wykaz dróg wyznaczonych do posypywania i odśnieżania dla każdego z zadań zawiera (plan operacyjny – zimowe utrzymanie dróg powiatowych Powiatu Kolneńskiego) załącznik nr 6 do SWZ. UWAGA! Sieć dróg objętych zimowym utrzymaniem może ulec zmianie w przypadku przejęcia lub przekazania drogi (odcinka drogi) w wyniku procedur administracyjnych przekazywania dróg pomiędzy Zarządcami bądź na skutek zawartych porozumień (umów) w sprawie zimowego utrzymania dróg lub oddania do użytkowania nowego odcinka drogi.

3.9.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

3.10.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-27

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-04-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Firma Usługowa Katarzyna Filipkowska

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 200364687

4.3.3.)Ulica

ul. Witosa 21/40

4.3.4.)Miejscowość

Kolno

4.3.5.)Kod pocztowy

18-500

4.3.6.)Województwo

podlaskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

122040,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00568376/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-04-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

45855,18 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
706 822 zł
Próbka: 81 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
244 140 zł1 768 745 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 524 605 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
244 140 zł
Mediana
706 822 zł
Górny kwartyl
1 768 745 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zarząd Dróg w Kolnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kolno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.