Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa agregatu prądotwórczego w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

Zamawiający Gmina Łuków (Łuków, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa agregatu prądotwórczego w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd””. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ŁukówŁuków, Lubelskie (powiat Łukowski →)opublikowano 18 maja 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA ŁUKÓW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582440

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Świderska 12

1.4.2.)Miejscowość

Łuków

1.4.3.)Kod pocztowy

21-400

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.4.7.)Numer telefonu

257982439

1.4.8.)Numer faksu

257982439

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@lukow.ug.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lukow.ug.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-11d0f250-d58a-4552-acde-02fc8b876e11

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00248995

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-05-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00144363

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie jest realizowane w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” i jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2 Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa agregatu prądotwórczego w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa agregatu prądotwórczego w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”.
4.2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. W celu stwierdzenia, że agregat spełnia wymogi opisu przedmiotu zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest do potwierdzenia spełniania parametrów technicznych oferowanego sprzętu w Załączniku Nr 1 do SWZ.
UWAGA: Załącznik Nr 1 do SWZ stanowi integralny element oferty i nie podlega uzupełnieniu na zasadach określonych w przepisach art. 128 ust. 1 ustawy Pzp. Wypełnienie formularza stanowi potwierdzenie zgodności produktu z wymogami Zamawiającego. W przypadku, gdy Wykonawca nie potwierdzi wymaganych parametrów Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, z zastrzeżeniem art. 223 ustawy Pzp.

3.9.)Główny kod CPV

31121100-1 - Generatory z silnikami o zapłonie samoczynnym

3.10.)Dodatkowy kod CPV

31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

20 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Evolto Sp z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9662208968

4.3.3.)Ulica

ul. Główna 7

4.3.4.)Miejscowość

Łapy

4.3.5.)Kod pocztowy

18-100

4.3.6.)Województwo

podlaskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

78080,40 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00248945/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-05-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

78080,40 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Łuków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łuków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31121100-1 (Generatory z silnikami o zapłonie samoczynnym). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.