Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
144 525 zł
Umowa zawarta
6 maja 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 144 525 zł – 172 200 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa mieszanki mineralno-asfaltowej do stosowania na gorąco

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Golubiu-dobrzyniu (Golub-Dobrzyń, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa mieszanki mineralno-asfaltowej do stosowania na gorąco”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Sp. z o.o. Wartość umowy: 144 525 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
144 525 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 kwietnia 2026

    Termin ofert: 20 kwietnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 maja 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Jednoetapowe postępowanie, brak unieważnień, oferta odrzucona z powodu niekompletnego wniosku.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Sp. z o.o. (Brodnica), średnia firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 144 525,00 zł (umowę zawarto 6 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 144 525,00 zł do 172 200,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail