ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa i montaż wodomierzy wraz z systemem TIK do zdalnego odczytu pomiarów

Zamawiający Gmina Klonowa (Klonowa, Łódzkie) prowadził postępowanie „Dostawa i montaż wodomierzy wraz z systemem TIK do zdalnego odczytu pomiarów”. Termin składania ofert minął 26 maja 2026, 10:00. Wadium: 5000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KlonowaKlonowa, Łódzkieopublikowano 18 maja 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 878 900 zł
Wadium
5000 zł
Termin składania ofert
26 maja 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    18 maja 2026

    Termin ofert: 26 maja 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresDostawa i montaż wodomierzy mechanicznych z nakładką radiową oraz systemu TIK do zdalnego odczytu pomiarów dla gminy Klonowa, obejmująca wymianę istniejących urządzeń na nowe z certyfikatem MID klasy 2.

  • 2

    ZakresDopuszczalne oferty częściowe wyłącznie dla systemu TIK; preferencja dla MŚP; realizacja w terminie do 6 miesięcy od podpisania umowy; ryzyko opóźnień związanych z uzyskaniem pozwoleń wodnoprawnych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail