Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
108 240 zł
Umowa zawarta
4 maja 2026
Okres realizacji
do 20 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 108 240 zł – 270 231 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Termin realizacji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowej obejmującej remont elewacji wraz z wymianą stolarki zewnętrznej w budynkach przy al. „Solidarności” 84, ul. Leszno 10 oraz ul. Karolkowej 69 w Warszawie.

Zamawiający "zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola M.st. Warszawy" (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej obejmującej remont elewacji wraz z wymianą stolarki…”, wybierając ofertę wykonawcy Studio Budowlane „UNITY”S.C. Małgorzata Tischner, Damian Cyrta. Wartość umowy: 108 240 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
108 240 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 kwietnia 2026

    Termin ofert: 13 kwietnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 maja 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Zamówienie realizowane w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 Pzp), brak unieważnień lub wykluczeń.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Studio Budowlane „UNITY”S.C. Małgorzata Tischner, Damian Cyrta (Warszawa), mała firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 108 240,00 zł (umowę zawarto 4 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 108 240,00 zł do 270 231,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

"ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY WOLA M.ST. WARSZAWY"

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000665840

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Józefa Bema 70

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

01-225

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

a.mazur@zgnwola.waw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://wola.um.warszawa.pl/waw/zgn-wola

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7c89ef55-dab4-4dae-8ed0-b9dfa6765dd4

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie na terenie Dzielnicy Wola m.st. Warszawy zasobami stanowiącymi własność i współwłasność Miasta Stołecznego Warszawy

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji projektowej obejmującej remont elewacji wraz z wymianą stolarki zewnętrznej w budynkach przy al. „Solidarności” 84, ul. Leszno 10 oraz ul. Karolkowej 69 w Warszawie.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7c89ef55-dab4-4dae-8ed0-b9dfa6765dd4

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00247551

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00014146/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.8 Karolkowa 69 Leszno 10 Al. "Solidarności" 84 - Projekty remontu dachu z dociepleniem elewacji, balkonów, wymianą stolarki

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00185329

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.26.62.2026.AM

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

120322,13 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej obejmującej:
1) remont elewacji wraz z wymianą stolarki zewnętrznej, obróbek blacharskich, orynnowania wraz z zabezpieczeniem elewacji preparatem antygraffiti w budynku przy Al. „Solidarności” 84 w Warszawie,
2) remont elewacji wraz z wymianą stolarki zewnętrznej, dociepleniem w tym wymianą obróbek blacharskich, orynnowania, remontu schodów zewnętrznych oraz wykonanie remontu dachu z dociepleniem w budynku przy ul. Leszno 10 w Warszawie,
3) remont elewacji wraz z wymianą stolarki zewnętrznej, dociepleniem w tym wymianą obróbek blacharskich, gzymsów balkonowych, orynnowania, wykonania nowego pokrycia dachowego oraz docieplenia ścian piwnic i stropodachu w budynku przy ul. Karolkowej 69 w Warszawie.

Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy oraz wytycznych opracowania dokumentacji projektowej, stanowiących integralną część SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

108240,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

270231,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

108240,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Studio Budowlane „UNITY”S.C. Małgorzata Tischner, Damian Cyrta

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5222685739

7.3.3)Ulica

Kędzierskiego 2/66

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-493

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

108240,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-20

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71220000-6Usługi projektowania architektonicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
259 281 zł
Próbka: 102 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
159 730 zł462 729 zł
Rozstęp międzykwartylowy
302 999 zł
Źródło próbki
CPV 71220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
159 730 zł
Mediana
259 281 zł
Górny kwartyl
462 729 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.