ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Stworzenie kursu e-learningowego wraz ze wsparciem technicznym i merytorycznym

Zamawiający Narodowy Fundusz Zdrowia Centrala (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Stworzenie kursu e-learningowego wraz ze wsparciem technicznym i merytorycznym”. Termin składania ofert minął 9 czerwca 2026, 12:00. Planowany budżet: 462 234 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Narodowy Fundusz Zdrowia CentralaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 15 maja 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
462 234 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
9 czerwca 2026, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena55%Dodatkowe osoby w roli scenarzysty25%Dodatkowe doświadczenie zawodowe metodyka e‑learningu10%Dodatkowe doświadczenie zawodowe scenarzysty10%

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminDozwolone oferty częściowe (moduły tematyczne), preferencja dla MŚP z doświadczeniem w projektach unijnych, termin realizacji do 6 miesięcy od podpisania umowy, ryzyko opóźnień w akceptacji treści przez NFZ.

  • 2

    ZakresStworzenie kursu e-learningowego obejmującego pakiet szkoleń dla koordynatorów opieki w POZ, z zakresu kompetencji klinicznych i organizacyjnych, w formie interaktywnych modułów z testami weryfikacyjnymi.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Narodowy Fundusz Zdrowia Centrala

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015817985

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Rakowiecka 26/30

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-528

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@nfz.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://nfz.ezamawiajacy.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Narodowy Fundusz Zdrowia

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Stworzenie kursu e-learningowego wraz ze wsparciem technicznym i merytorycznym

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-088e69de-77bc-483e-a6fe-13fb0e1ad803

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00245390

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

Przedmiot zamówienia realizowany jest związku z projektem: „Działania zwiększające kompetencje koordynatorów opieki w placówkach POZ” w ramach działania: FERS.01.13 współfinansowanego ze środków Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego w ramach działania FERS.01.13-IP.07-0001/23

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://nfz.ezamawiajacy.pl

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://nfz.ezamawiajacy.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy Zakupowej
https://nfz.ezamawiajacy.pl (dalej jako "Platforma Zakupowa" lub „System”).
2. Wejście na platformę poprzez link: https://nfz.ezamawiajacy.pl.
3. Wykonawca przystępując do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, tj. bezpłatnie rejestrując się lub logując, w
przypadku posiadania konta w Platformie Zakupowej, akceptuje warunki korzystania z Platformy, określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej ttps://oneplace.marketplanet.pl/regulamin oraz uznaje go za wiążący.
4. Instrukcja korzystania z Platformy Zakupowej w niniejszym postępowaniu znajduje się na Platformie Zakupowej Zamawiającego w zakładce „Regulacje i procedury procesu zakupowego”.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Tak - informacja zamieszczona w dokumentach zamówienia

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

NFZ-BAG-SZP.251.6.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.5.)Wartość zamówienia

462234,00 PLN

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest stworzenie kursu e-learningowego wraz ze wsparciem technicznym i merytorycznym.
4. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
5. Sposób realizacji zamówienia określa projekt Umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
6. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Centrala NFZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

80420000-4 - Usługi e-learning

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2028-06-15

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Zamawiający dokona oceny ofert według następujących kryteriów, którym przyporządkowano następujące wagi:
L.p. Nazwa kryterium waga
1. Cena (C) 55%
2. Dodatkowe osoby w roli scenarzysty (O) 25%
3. Dodatkowe doświadczenie zawodowe metodyka e‑learningu (M) 10%
4. Dodatkowe doświadczenie zawodowe scenarzysty (S) 10%
Do kryteriów została przypisana waga określona udziałem procentowym. Zamawiający będzie oceniał oferty odpowiadające ww. kryteriom, przy czym oferty w danym kryterium podlegać będą ocenie w oparciu o niżej podane zasady przyznawania punktów.
1%=1pkt.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

55

4.3.4.)Rodzaj kryterium

organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.)Nazwa kryterium

Dodatkowe osoby w roli scenarzysty

4.3.6.)Waga

25

4.3.4.)Rodzaj kryterium

organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.)Nazwa kryterium

Dodatkowe doświadczenie zawodowe metodyka e‑learningu

4.3.6.)Waga

10

4.3.4.)Rodzaj kryterium

organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.)Nazwa kryterium

Dodatkowe doświadczenie zawodowe scenarzysty

4.3.6.)Waga

10

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
1.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące

1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie; 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie; 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 4) zdolności technicznej lub zawodowej: 1. Zamawiający uzna warunek w zakresie zdolności technicznej za spełniony jeżeli Wykonawca wykaże, że wykonał, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych uwzględniane są również wykonywane, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie: co najmniej 3 (trzy) usługi (jedna usługa = jedna umowa) o wartości co najmniej 200.000,00 zł brutto każda, polegające na stworzeniu kursu e-learningowego. W przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, wyżej wymieniony warunek musi spełniać, w całości 1 Wykonawca. Zamawiający nie dopuszcza możliwości łącznego wykazywania spełniania warunku udziału w postępowaniu. 2. Zamawiający uzna warunek w zakresie zdolności zawodowej za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował podczas realizacji zamówienia 1 zespołem składającym się z osób spełniających poniższe wymagania: 1) Kierownik projektu - co najmniej 1 osoba, która łącznie spełnia następujące wymagania: a) posiada co najmniej 3-letnie doświadczenie w roli Kierownika Projektu, w tym potwierdzony udział w co najmniej 3 projektach w tej roli, polegających na stworzeniu kursu e-learningowego, w którym przynajmniej 1 projekt miał wartość co najmniej 200.000,00 zł brutto [na potwierdzenie warunku udziału należy podać konkretne projekty potwierdzające stawiany warunek (uwzględniając krótki opis projektu: nazwę i zakres projektu, wartość projektu, metodykę, rolę w projekcie i czas udziału w projekcie, podmiot na rzecz którego projekt był realizowany – odbiorca końcowy)] oraz b) posiada znajomość metodyki zarządzania projektami potwierdzoną certyfikatem na poziomie co najmniej PRINCE2Agile Practitioner* lub PRINCE2® Practitioner * lub AgilePM Practitioner*lub IPMA min. Level C lub PMP* [na potwierdzenie warunku udziału należy podać nazwę certyfikatu oraz jego numer] oraz c) biegle posługuje się językiem polskim [na potwierdzenie warunku udziału wystarczy oświadczenie Wykonawcy] 2) Metodyk e‑learningu - co najmniej 1 osoba, która łącznie spełnia następujące wymagania: a) posiada co najmniej 3-letnie doświadczenie w roli metodyka e‑learningu, w tym potwierdzony udział w co najmniej 3 projektach w tej roli, polegających na stworzeniu kursu e-learningowego, w którym przynajmniej 1 projekt miał wartość co najmniej 200.000,00 zł brutto [na potwierdzenie warunku udziału należy podać konkretne projekty potwierdzające stawiany warunek (uwzględniając krótki opis projektu: nazwę i zakres projektu, wartość projektu, rolę w projekcie i czas udziału w projekcie, podmiot na rzecz którego projekt był realizowany – odbiorca końcowy)] oraz b) posiada doświadczenie w co najmniej 4 projektach, polegających na stworzeniu kursu e-learningowego zgodnie ze standardami dostępności cyfrowej WCAG 2.1 AA w roli metodyka e‑learningu [na potwierdzenie warunku udziału należy podać konkretne projekty potwierdzające stawiany warunek (uwzględniając krótki opis projektu: nazwę i zakres projektu, wartość projektu, rolę w projekcie i czas udziału w projekcie, podmiot na rzecz którego projekt był realizowany – odbiorca końcowy)] 3) Scenarzysta - co najmniej 1 osoba, która łącznie spełnia następujące wymagania: a) posiada co najmniej 3-letnie doświadczenie w roli scenarzysty, w tym potwierdzony udział w co najmniej 3 projektach w tej roli, polegających na stworzeniu kursu e-learningowego, w którym przynajmniej 1 projekt miał wartość co najmniej 200.000,00 zł brutto [na potwierdzenie warunku udziału należy podać konkretne projekty potwierdzające stawiany warunek (uwzględniając krótki opis projektu: nazwę i zakres projektu, wartość projektu, rolę w projekcie i czas udziału w projekcie, podmiot na rzecz którego projekt był realizowany – odbiorca końcowy)] oraz b) posiada doświadczenie w co najmniej 4 projektach, polegających na stworzeniu kursu e-learningowego zgodnie ze standardami dostępności cyfrowej WCAG 2.1 AA w roli scenarzysty. [na potwierdzenie warunku udziału należy podać konkretne projekty potwierdzające stawiany warunek (uwzględniając krótki opis projektu: nazwę i zakres projektu, wartość projektu, rolę w projekcie i czas udziału w projekcie, podmiot na rzecz którego projekt był realizowany – odbiorca końcowy)] oraz c) biegle posługuje się językiem polskim [na potwierdzenie warunku udziału wystarczy oświadczenie Wykonawcy] 4) Graphic Designer - co najmniej 1 osoba, która łącznie spełnia następujące wymagania: a) posiada co najmniej 3-letnie doświadczenie w roli Graphic Designer, w tym potwierdzony udział w co najmniej 3 projektach w tej roli, polegających na stworzeniu kursu e-learningowego, w którym przynajmniej 1 projekt miał wartość co najmniej 200.000,00 zł brutto [na potwierdzenie warunku udziału należy podać konkretne projekty potwierdzające stawiany warunek (uwzględniając krótki opis projektu: nazwę i zakres projektu, wartość projektu, rolę w projekcie i czas udziału w projekcie, podmiot na rzecz którego projekt był realizowany – odbiorca końcowy)] oraz b) posiada doświadczenie w co najmniej 4 projektach, polegających na stworzeniu kursu e-learningowego zgodnie ze standardami dostępności cyfrowej WCAG 2.1 AA w roli Graphic Designer. [na potwierdzenie warunku udziału należy podać konkretne projekty potwierdzające stawiany warunek (uwzględniając krótki opis projektu: nazwę i zakres projektu, wartość projektu, rolę w projekcie i czas udziału w projekcie, podmiot na rzecz którego projekt był realizowany – odbiorca końcowy)] 5) UX/UI Designer - co najmniej 1 osoba, która łącznie spełnia następujące wymagania: a) posiada co najmniej 3-letnie doświadczenie w roli UX/UI Designer, w tym potwierdzony udział w co najmniej 3 projektach w tej roli, polegających na stworzeniu kursu e-learningowego, w którym przynajmniej 1 projekt miał wartość co najmniej 200.000,00 zł brutto [na potwierdzenie warunku udziału należy podać konkretne projekty potwierdzające stawiany warunek (uwzględniając krótki opis projektu: nazwę i zakres projektu, wartość projektu, rolę w projekcie i czas udziału w projekcie, podmiot na rzecz którego projekt był realizowany – odbiorca końcowy)] oraz b) posiada doświadczenie w co najmniej 4 projektach, polegających na stworzeniu kursu e-learningowego zgodnie ze standardami dostępności cyfrowej WCAG 2.1 AA w roli UX/UI Designer) [na potwierdzenie warunku udziału należy podać konkretne projekty potwierdzające stawiany warunek (uwzględniając krótki opis projektu: nazwę i zakres projektu, wartość projektu, rolę w projekcie i czas udziału w projekcie, podmiot na rzecz którego projekt był realizowany – odbiorca końcowy)] 6) E‑learning developer (Articulate Storyline) - co najmniej 4 osoby, z których każda z nich łącznie spełnia następujące wymagania: a) posiada co najmniej 3-letnie doświadczenie w roli e‑learning developer (Articulate Storyline), w tym potwierdzony udział w co najmniej 3 projektach w tej roli, polegających na stworzeniu kursu e-learningowego, w którym przynajmniej 1 projekt miał wartość co najmniej 200.000,00 zł brutto [na potwierdzenie warunku udziału należy podać konkretne projekty potwierdzające stawiany warunek (uwzględniając krótki opis projektu: nazwę i zakres projektu, wartość projektu, rolę w projekcie i czas udziału w projekcie, podmiot na rzecz którego projekt był realizowany – odbiorca końcowy)] oraz b) posiada doświadczenie w co najmniej 4 projektach, polegających na stworzeniu kursu e-learningowego zgodnie ze standardami dostępności cyfrowej WCAG 2.1 AA w roli e‑learning developer (Articulate Storyline) [na potwierdzenie warunku udziału należy podać konkretne projekty potwierdzające stawiany warunek (uwzględniając krótki opis projektu: nazwę i zakres projektu, wartość projektu, rolę w projekcie i czas udziału w projekcie, podmiot na rzecz którego projekt był realizowany – odbiorca końcowy)] 7) Tester e‑learning - co najmniej 1 osoba, która łącznie spełnia następujące wymagania: a) posiada co najmniej 3-letnie doświadczenie w roli testera e‑learning, w tym potwierdzony udział w co najmniej 3 projektach w tej roli, polegających na stworzeniu kursu e-learningowego, w którym przynajmniej 1 projekt miał wartość co najmniej 200.000,00 zł brutto [na potwierdzenie warunku udziału należy podać konkretne projekty potwierdzające stawiany warunek (uwzględniając krótki opis projektu: nazwę i zakres projektu, wartość projektu, rolę w projekcie i czas udziału w projekcie, podmiot na rzecz którego projekt był realizowany – odbiorca końcowy)] oraz b) posiada doświadczenie w co najmniej 4 projektach, polegających na stworzeniu kursu e-learningowego zgodnie ze standardami dostępności cyfrowej WCAG 2.1 AA w roli tester e‑learning [na potwierdzenie warunku udziału należy podać konkretne projekty potwierdzające stawiany warunek (uwzględniając krótki opis projektu: nazwę i zakres projektu, wartość projektu, rolę w projekcie i czas udziału w projekcie, podmiot na rzecz którego projekt był realizowany – odbiorca końcowy)] Jedna osoba może pełnić tylko jedną z funkcji. W przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, wyżej wymieniony warunek musi spełniać co najmniej 1 Wykonawca lub Wykonawcy mogą spełniać go wspólnie.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1) oświadczenia Wykonawcy/ Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/ podmiotu udostępniającego zasoby w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2024 r. poz. 1616), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej;
2) oświadczenia Wykonawcy/Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie podstaw wykluczenia wskazanych przez Zamawiającego w SWZ, tj.: art. 108 ust 1 ustawy Pzp oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r., poz. 514);
3) oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 5 ustawy Pzp w zakresie podstaw wykluczenia wskazanych przez Zamawiającego w SWZ, tj.: art. 108 ust 1 ustawy Pzp oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r., poz. 514).

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

1) wykaz usług wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy;
2) wykaz osób skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług oraz kontrolę jakości, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami;

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

1. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy Zakupowej.
2. Ofertę składa się pod rygorem nieważności w formie elektronicznej, postaci elektronicznej, tj. w formie w elektronicznej - opatrzona elektronicznym podpisem kwalifikowanym, lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
3. Do elektronicznej oferty należy załączyć następujące dokumenty i oświadczenia, każde odpowiednio podpisane zgodnie z ust. 2 powyżej:
1) wypełniony formularz ofertowy (sporządzony zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ). Wykonawca może złożyć ofertę na własnych formularzach, których treść musi być zgodna z formularzami załączonymi do SWZ;
2) oświadczenie Wykonawcy/ Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia o niepodleganiu wykluczeniu (załącznik nr 4 do SWZ);
3) oświadczenie Wykonawcy/ Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (załącznik nr 5 do SWZ);
4) oświadczenie Podmiotu udostępniającego zasoby o niepodleganiu wykluczeniu (załącznik nr 4a do SWZ);
5) oświadczenie Podmiotu udostępniającego zasoby o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (załącznik nr 5a do SWZ);
6) oświadczenie z art. 117 ust. 4 ustawy Pzp Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia – (załącznik nr 6 do SWZ) (dotyczy Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie);
7) pełnomocnictwo osoby lub osób podpisujących ofertę – jeżeli uprawnienie do podpisu nie wynika bezpośrednio z załączonych dokumentów (jeżeli dotyczy);
8) w przypadku złożenia oferty wspólnej – pełnomocnictwo udzielone liderowi;
9) zobowiązanie podmiotu do oddania do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia (o ile dotyczy);
10) uzasadnienie, że zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu art. 11 ust. 4 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U z 2022 r. poz. 1233) (o ile dotyczy);
11) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru - składaną w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy (lub Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielnie zamówienia lub podmiotu udostępniającego zasoby) jest umocowana do jego reprezentowania, przy czym Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia tych dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. Przepisu nie stosuje się do zamówień w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa. Jeżeli w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z ww. dokumentów, Wykonawca obowiązany jest złożyć pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy lub Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub podmiotu udostępniającego zasoby;
12) wypełniony załącznik nr 7 do SWZ – potwierdzenie wymaganego ofertą dodatkowych osób w roli scenarzysty wraz z doświadczeniem tych osób - dotyczy Wykonawców, którzy chcą uzyskać punkty w kryterium: „Dodatkowe osoby w roli scenarzysty”;
13) wypełniony załącznik nr 8 do SWZ – potwierdzenie wymaganego ofertą dodatkowego doświadczenia zawodowego metodyka e‑learningu - dotyczy Wykonawców, którzy chcą uzyskać punkty w kryterium: „Dodatkowe doświadczenie zawodowe metodyka e‑learningu”;
14) wypełniony załącznik nr 9 do SWZ – potwierdzenie wymaganego ofertą dodatkowego doświadczenia zawodowego scenarzysty - dotyczy Wykonawców, którzy chcą uzyskać punkty w kryterium: „Dodatkowe doświadczenie zawodowe scenarzysty”.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1) Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.
2) W przypadku, o którym mowa w pkt. 1, Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo powinno być załączone do oferty;
3) Zamawiający nie może wymagać od Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiadania określonej formy prawnej w celu złożenia oferty lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu;
4) W odniesieniu do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia Zamawiający może określić wymagania związane z realizacją zamówienia w inny sposób niż w odniesieniu do pojedynczych Wykonawców, jeżeli jest to uzasadnione charakterem zamówienia i proporcjonalne do jego przedmiotu;
5) Przepisy dotyczące Wykonawcy stosuje się odpowiednio do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia;
6) Jeżeli została wybrana oferta Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Zamawiający może żądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego kopii umowy regulującej współpracę tych Wykonawców.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Na podstawie art. 454 ustawy oraz 455 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień zawartej Umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie, której dokonano wyboru Wykonawcy w przypadkach określonych w załączniku nr 2 do SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-05-26 12:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy Zakupowej

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-05-26 12:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-06-24

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80420000-4Usługi e-learning
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 09.06.2026, 12:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Narodowy Fundusz Zdrowia Centrala prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 462 234 zł. To kwota bez VAT, służąca m.in. do ustalenia właściwej procedury (krajowa/unijna).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80420000-4 (Usługi e-learning). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.