Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: WOD-KAN-GAZ Szymon Sochala

Wartość umowy
269 370 zł
Umowa zawarta
14 maja 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 269 370 zł – 398 679 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja systemu grzewczego w Wydziale Dróg przy ul. Kaczyńskiego 9

Zamawiający Powiat Skierniewicki (Skierniewice, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja systemu grzewczego w Wydziale Dróg przy ul. Kaczyńskiego 9”, wybierając ofertę wykonawcy OZE Group Piotr Kubica. Wartość umowy: 269 370 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Powiat SkierniewickiSkierniewice, Łódzkieopublikowano 14 maja 2026
Wartość umowy
269 370 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaBrak unieważnień, ofert wykluczonych ani szczególnych przypadków (np. pakietów).

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: OZE Group Piotr Kubica (Złaków Borowy), wspólnie z: WOD-KAN-GAZ Szymon Sochala.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 269 370,00 zł (umowę zawarto 14 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 269 370,00 zł do 398 679,48 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT SKIERNIEWICKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 750147780

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Konstytucji 3 Maja 6

1.5.2.)Miejscowość

Skierniewice

1.5.3.)Kod pocztowy

96-100

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL715 - Skierniewicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@powiat-skierniewice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.powiat-skierniewice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://powiatskierniewice.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja systemu grzewczego w Wydziale Dróg przy ul. Kaczyńskiego 9

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b98c0b30-46a8-436d-bdf1-a1c6456aa7c8

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00243358

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00051709/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Modernizacja systemu grzewczego w Wydziale Dróg przy ul. Kaczyńskiego 9

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00199459

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OKR.272.4.2026.DS

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu grzewczego w budynku biurowym i warsztatowym Wydziału Dróg Starostwa Powiatowego w Skierniewicach, znajdujących się przy ul. Kaczyńskiego 9.
2. Zakres robót inwestycyjnych obejmuje m. in.:
 Demontaż starych i montaż rurociągów poziomych, pionów i gałązek grzejnikowych na rury stalowe zaciskane;
 Demontaż starych grzejników i montaż grzejników płytowych;
 montaż zaworów grzejnikowych termostatycznych i powrotnych; odcinających;
 montaż systemu odpowietrzenia na automatyczne odpowietrzniki z zaworem odcinającym;
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa i przedmiar robót.

4.5.3.)Główny kod CPV

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

269370 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

398679,48 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

269370 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
OZE Group Piotr Kubica

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: WOD-KAN-GAZ Szymon Sochala

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

834186159

7.3.4)Miejscowość

Złaków Borowy

7.3.5)Kod pocztowy

99-440

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

269370 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45331100-7Instalowanie centralnego ogrzewania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
385 795 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
193 923 zł739 608 zł
Rozstęp międzykwartylowy
545 685 zł
Źródło próbki
CPV 45331· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
193 923 zł
Mediana
385 795 zł
Górny kwartyl
739 608 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Skierniewicki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Skierniewice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 269 370 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45331100-7 (Instalowanie centralnego ogrzewania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: OZE Group Piotr Kubica (Złaków Borowy). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.