AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Remont barierek schodowych oraz posadzki kamiennej w budynku Sądu Rejonowego w Skierniewicach

Zamawiający Sąd Rejonowy w Skierniewicach (Skierniewice, Łódzkie) prowadzi postępowanie „Remont barierek schodowych oraz posadzki kamiennej w budynku Sądu Rejonowego w…”. Termin składania ofert upływa 15 września 2026, 12:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Sąd Rejonowy w SkierniewicachSkierniewice, Łódzkieopublikowano 31 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
15 września 2026, 12:00
9d 23h
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena70%Długość Gwaranacji30%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    31 sierpnia 2026

    Termin ofert: 15 września 2026 12:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest remont barierek schodowych w budynku Sądu Rejonowego w Skierniewicach, prowadzony jako roboty budowlane w czynnym obiekcie.

  • 2

    ZakresPrace nie mogą zakłócać funkcjonowania sądu, a przed złożeniem oferty wykonawca musi odbyć obowiązkową wizję lokalną; oferta bez wizji lokalnej podlega odrzuceniu.

  • 3

    ZakresWartość tego postępowania wynosi 47 599,70 zł bez VAT, a łączna wartość poszczególnych części zamówienia to 211 808,86 zł.

  • 4

    WarunkiWykonawca musi wykazać ubezpieczenie OC na co najmniej 100 000,00 zł oraz doświadczenie w co najmniej dwóch robotach o wartości min. 20 000,00 zł każda, związanych z barierkami, balustradami albo innymi konstrukcjami metalowymi.

Kontekst Atlasu

  • Warto wiedzieć przed przygotowaniem oferty: 33% postępowań tego zamawiającego z ostatnich 3 lat zakończyło się unieważnieniem (średnia w kraju: 14%).
  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 2,9 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 20% miało jedną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Sąd Rejonowy w Skierniewicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000323335

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Reymonta 12/14

1.5.2.)Miejscowość

Skierniewice

1.5.3.)Kod pocztowy

96-100

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL715 - Skierniewicki

1.5.7.)Numer telefonu

0468344933

1.5.8.)Numer faksu

0468112291

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

administracja@skierniewice.sr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.skierniewice.sr.gov.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność

Wymiar sprawiedliwości

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont barierek schodowych oraz posadzki kamiennej w budynku Sądu Rejonowego w Skierniewicach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bc392cd4-0430-489d-8f70-39da7506f0f2

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414474

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00111889/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Remont barierek schodowych oraz posadzki kamiennej w budynku Sądu Rejonowego w Skierniewicach

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bc392cd4-0430-489d-8f70-39da7506f0f2

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

www.ezamowianie.gov.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Komunikacja w postępowaniu, z wyjątkiem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem Platformy e‑Zamówienia przy użyciu „Formularzy do komunikacji”, dostępnych w zakładce „Formularze”. Formularze umożliwiają przekazywanie wniosków, zawiadomień, dokumentów, oświadczeń i wyjaśnień. Ofertę wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski”. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB. Szczegółowe wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące komunikacji elektronicznej, sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji oraz składania ofert zostały określone w SWZ oraz Regulaminie Platformy e‑Zamówienia.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych, wymagane na podstawie art. 13 i 14 RODO, zostały zawarte w SWZ.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Informacje dotyczące ograniczeń stosowania przepisów RODO, w tym wynikających z art. 19 ust. 2 i 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, zostały zawarte w SWZ.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

OA.261.1.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.5.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

211808,86 PLN

4.1.6.)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

47599,70 PLN

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Remont barierek schodowych w budynku Sądu Rejonowego w Skierniewicach”.
2. Prace remontowe będą prowadzone w czynnym obiekcie - nie mogą zakłócać funkcjonowania Sądu.
3. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca przed złożeniem oferty odbył wizję lokalną miejsca realizacji robót. Termin wizji lokalnej należy uzgodnić indywidualnie z Anną Szeligą, tel. 513 024 408, w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00.
Z przeprowadzonej wizji lokalnej Zamawiający sporządzi protokół lub listę obecności, stanowiące potwierdzenie jej odbycia. Wykonawca nie ma obowiązku dołączania do oferty odrębnego potwierdzenia odbycia wizji lokalnej.

4. Oferta złożona bez odbycia wymaganej wizji lokalnej podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp.

4.2.6.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Zamawiający przy wyborze najkorzystniejszej oferty będzie się kierował następującymi kryteriami ofert ich znaczeniami(wagami)

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

70

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Długość Gwaranacji

4.3.6.)Waga

30

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 6

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
1)sytuacji ekonomicznej lub finansowej

Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną nie mniejszą niż 100 000,00 zł. 2. zdolności technicznej lub zawodowej: a) w zakresie doświadczenia: Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, należycie wykonał co najmniej dwie roboty budowlane, każdą o wartości brutto nie mniejszej niż 20 000,00 zł, polegające na remoncie, naprawie, renowacji, wykonaniu lub montażu barierek, balustrad albo innych konstrukcji metalowych. b) w zakresie dysponowania osobami: Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował co najmniej jedną osobą, która zostanie skierowana do pełnienia funkcji kierownika robót i posiada uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, bez ograniczeń albo w ograniczonym zakresie. - Osoba ta musi posiadać uprawnienia odpowiednie do zakresu robót objętych zamówieniem.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1 ) Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia wskazanych w SWZ – zgodnie z załącznikiem nr 2a do SWZ.

2 ) Oświadczenie Wykonawcy o przynależności albo braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.

3) Odpis lub informacja z KRS albo CEIDG, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem – w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, jeżeli Zamawiający stosuje tę fakultatywną podstawę wykluczenia.

4) Ważny certyfikat wykonawcy zamówień publicznych może zastąpić odpowiednie podmiotowe środki dowodowe wyłącznie w zakresie objętym certyfikacją.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

1) Wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, obejmujący co najmniej dwie podobne roboty budowlane, każda o wartości nie mniejszej niż 20 000,00 zł brutto, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty zostały wykonane – zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ.

2) Dowody określające, czy roboty wskazane w wykazie zostały wykonane należycie, w szczególności referencje albo inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty zostały wykonane. Jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie może uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty.

3) Wykaz osób skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, obejmujący osobę przewidzianą do pełnienia funkcji kierownika robót, posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, bez ograniczeń albo w ograniczonym zakresie, wraz z informacjami dotyczącymi jej kwalifikacji zawodowych, uprawnień, zakresu czynności oraz podstawy dysponowania – zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ.

4) Dokument potwierdzający, że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie działalności związanej z przedmiotem zamówienia, na sumę gwarancyjną nie mniejszą niż 100 000,00 zł.

5) Ważny certyfikat wykonawcy zamówień publicznych może zastąpić odpowiednie podmiotowe środki dowodowe wyłącznie w zakresie objętym certyfikacją.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części, polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków prawnych.
2. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia wykonawcy mogą polegać na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby, jeśli podmioty te wykonają roboty budowlane lub usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane.
3. Zgodnie z art. 118 ust. 3 Pzp Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, składa wraz z ofertą, zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów. Wzór zobowiązania stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
4. Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w ust. 3, potwierdza, że stosunek łączący Wykonawcę z podmiotami udostępniającymi zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
1)zamiany umowy w zakresie wysokości wynagrodzenia w następujących przypadkach

a) zmiany stawki podatku od towarów i usług, 2) zmiany umowy w zakresie sposobu i zakresu wykonania przedmiotu umowy w następujących przypadkach: a) wystąpienia w trakcie realizacji przedmiotu umowy konieczności wykonania robót zamiennych w stosunku do przewidzianych dokumentacją projektową w sytuacji, gdy wykonanie tych robót będzie niezbędne do prawidłowego, b) rezygnacji z wykonania części przedmiotu umowy przewidzianego w dokumentacji projektowej w sytuacji, gdy ich wykonanie będzie zbędne do prawidłowego, wykonania przedmiotu umowy c) gdy w trakcie realizacji przedmiotu umowy sposób lub zakres prac objętych umową ulegną zmianie na skutek decyzji właściwego organu; d) konieczności zrealizowania przedmiotu umowy przy zastosowaniu innych rozwiązań technicznych lub materiałowych ze względu na zmiany obowiązującego prawa lub wytyczne wydane przez uprawniony organ, jak również gdy zaprojektowane rozwiązania materiałowe i technologiczne zostały wycofane z rynku (w tym zastąpione rozwiązaniami lub materiałami nowszymi o parametrach takich samych lub wyższych niż projektowane - a Zamawiający z tego tytułu nie będzie ponosił dodatkowych kosztów);e) zmiany przepisów prawa powszechnie obowiązującego, jeśli zmiana ta wpływa na zakres lub warunki wykonania przez strony świadczeń wynikających z umowy, a zmiana ta polega na dostosowaniu jej postanowień do zmienionych przepisów i realizacji celu umowy.3) zmiany terminu realizacji przedmiotu umowy, w następujących przypadkach: a) gdy prace objęte umową zostały wstrzymane przez właściwe organy z przyczyn niezależnych od Wykonawcy, co uniemożliwia terminowe zakończenie realizacji przedmiotu umowy b) w przypadku wystąpienia okoliczności wynikających z siły wyższej (np. powodzie, huragany, gwałtowne burze, zamieszki, stany wyjątkowe w tym stany epidemii, zamieszki itp.), uniemożliwiających realizację robót, potwierdzonych na piśmie przez kierownika robót i inspektora nadzoru inwestorskiego c) w sytuacji, jeżeli z powodu warunków atmosferycznych wykonanie robót mogłoby grozić powstaniem szkody, potwierdzone na piśmie przez kierownika robót i inspektora nadzoru inwestorskiego d) w przypadku wydłużenia terminu realizacji robót, w wyniku wstrzymania przez Zamawiającego robót (co nie jest następstwem nienależytego wykonania robót przez Wykonawcę) e) wystąpienia w trakcie realizacji robót związanych z koniecznością usunięcia lub przełożenia jakichkolwiek mediów, przez właścicieli tych mediów lub Zamawiającego, f) w przypadku zmian wynikających z konieczności wykonania robót niezwiązanych bezpośrednio z przedmiotem umowy i nieprzewidywalnych, których brak wykonania uniemożliwia lub utrudnia prawidłowe wykonanie przedmiotu umowy - przedłużony termin realizacji uwzględniać będzie czas przez który niemożliwe było prowadzenie prac, jak i okres, w którym może nastąpić dalsza realizacja robót z uwzględnieniem aktualnych warunków pogodowych, pory roku w aspekcie realizacji przedmiotu umowy w zgodności z zasadami sztuki budowlanej, normami technicznymi itp.; g) w przypadku wystąpienia z przyczyn nie leżących po stronie Wykonawcy opóźnień w uzyskaniu pozwoleń, zezwoleń, uzgodnień, opinii lub innych tego rodzaju dokumentów niezbędnych do wykonania przedmiotu umowy - h) w przypadku wystąpienia niezinwentaryzowanych sieci, instalacji, urządzeń, kabli i) gdy Zamawiający udzieli innego zamówienia wpływającego na termin realizacji niniejszej umowy z uwzględnieniem aktualnych warunków pogodowych.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-15 12:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://ezamowienia.gov.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-15 12:30

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 500 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 459 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 500 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 15.09.2026, 12:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Sąd Rejonowy w Skierniewicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Skierniewice.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.