Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonanie gadżetów z przeznaczeniem na cele promocyjne Miasta Katowice (28 części). BZP.271.1.4.2026 cz.25

Zamawiający Miasto Katowice (Katowice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie gadżetów z przeznaczeniem na cele promocyjne Miasta Katowice (28 części).…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto KatowiceKatowice, Śląskieopublikowano 14 maja 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 286 821 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

29 wpisów
  1. Ogłoszenie

    13 lutego 2026

    Termin ofert: 25 lutego 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Zmiana ogłoszenia

    18 lutego 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Zmiana ogłoszenia

    19 lutego 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wynik: częściowo rozstrzygnięty

    21 kwietnia 2026

    4 oferty7 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    22 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    22 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    22 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    22 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    22 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    27 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    29 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    29 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    29 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    29 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    29 kwietnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    04 maja 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    04 maja 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    04 maja 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    04 maja 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    06 maja 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    08 maja 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    14 maja 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowyBieżące

    14 maja 2026

  24. Wykonanie umowy

    14 maja 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowy

    15 maja 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wykonanie umowy

    18 maja 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wykonanie umowy

    28 maja 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wykonanie umowy

    28 maja 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wykonanie umowy

    02 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
Alert e-mail