Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa wyrobów medycznych do wysokospecjalistycznych procedur kardiologicznych i naczyniowych

Zamawiający Krakowski Szpital Specjalistyczny im. św. Jana Pawła II (Kraków, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa wyrobów medycznych do wysokospecjalistycznych procedur kardiologicznych i…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 457 762 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

30 wpisów
  1. Wykonanie umowy

    21 maja 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wykonanie umowy

    21 maja 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wykonanie umowy

    21 maja 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wykonanie umowy

    24 czerwca 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    17 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    18 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    18 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    18 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    18 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    19 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    19 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    19 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    20 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    20 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    20 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    20 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    20 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    23 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    23 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    23 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    23 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    23 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    23 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    23 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowy

    23 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wykonanie umowy

    23 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wykonanie umowy

    13 maja 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wykonanie umowyBieżące

    13 maja 2026

  29. Wykonanie umowy

    17 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wykonanie umowy

    06 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. św. Jana Pawła II

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000290073

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Prądnicka 80

1.4.2.)Miejscowość

Kraków

1.4.3.)Kod pocztowy

31-202

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

drz@szpitaljp2.krakow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitaljp2.krakow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e19cbabf-11e6-11ef-9381-e6cc5d6d04e5

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00241879

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-05-13

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/S 75-224552

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa wyrobów medycznych do wysokospecjalistycznych procedur kardiologicznych i naczyniowych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Sonda IVUS HD 300 sztuk 2 Wielorazowe sanki 1 sztuka 3 Aparat do ultrasonografii wewnątrznaczyniowej - systemu z funcją IVUS 1 sztuka - dzierżawa

3.9.)Główny kod CPV

33162000-3 - Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-04

4.2.)Okres realizacji zamówienia

18 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Boston Scientic Polska sp.zo.o

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

942840,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/S 168-519239

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-01-03

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

485460,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Zawarto aneks zgodnie z warunkami umowy (rozszerzający numery katalogowe o nową generacje)

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33162000-3Urządzenia i przyrządy używane na s…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
457 762 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
239 127 zł958 434 zł
Rozstęp międzykwartylowy
719 306 zł
Źródło próbki
CPV 33162· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
239 127 zł
Mediana
457 762 zł
Górny kwartyl
958 434 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. św. Jana Pawła II prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33162000-3 (Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.