Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
TECHRAMPS Sp. z o.o Sp. Komandytowa· Krakówśrednia firma
Wartość umowy
1 514 591 zł
Umowa zawarta
11 maja 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 1 514 591 zł – 2 743 146 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa skateparku w Woli Rzędzińskiej w Gminie Tarnów

Zamawiający Gmina Tarnów (Tarnów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa skateparku w Woli Rzędzińskiej w Gminie Tarnów”, wybierając ofertę wykonawcy TECHRAMPS Sp. z o.o Sp. Komandytowa. Wartość umowy: 1 514 591 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina TarnówTarnów, Małopolskieopublikowano 12 maja 2026
Wartość umowy
1 514 591 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Brak unieważnień, oferta wykluczona z powodu niekompletnej dokumentacji formalnej.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TECHRAMPS Sp. z o.o Sp. Komandytowa (Kraków), średnia firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 1 514 591,40 zł (umowę zawarto 11 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 1 514 591,40 zł do 2 743 146,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Tarnów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851661004

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Krakowska

1.5.2.)Miejscowość

Tarnów

1.5.3.)Kod pocztowy

33-100

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.7.)Numer telefonu

14 688 01 34

1.5.8.)Numer faksu

14 688 01 30

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.ir@gmina.tarnow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gmina.tarnow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4e2b340f-e75e-4515-a002-38794cc6fd1c

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa skateparku w Woli Rzędzińskiej w Gminie Tarnów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4e2b340f-e75e-4515-a002-38794cc6fd1c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00240342

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00075904/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Budowa skateparku w Woli Rzędzińskiej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00161569

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IR.271.4.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1507369,13 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.Zakres robót obejmuje

-roboty przygotowawcze, -kanalizacja sanitarna zewnętrzna, -chodniki, -płyta betonowa skateparku 736,44 m2, -wyposażenie (Rollin + Bank Ramp + Minirampa, Funbox do skoków, Spin + Fala, Wallride, Quarter pipe, Funbox z grindboxem 3/3 + Poręcz 3/3 + Grindbox 1/3 + Piamida , ławki modułowe, stojaki na rowery, pojemniki na odpady stałe), -utwardzenie żwirowe, -zielenie trawniki, -oświetlenie. Szczegółowy zakres robót został określony w dokumentacji projektowej, w tym Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót oraz przedmiarach robót. Skatepark musi ponadto spełniać Normę PN-EN 14974 (dla skateparków). Na zamówienie zawarta będzie umowa według wzoru stanowiącego Załącznik Nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

44212320-8 - Konstrukcje różne

44212000-9 - Wyroby konstrukcyjne i części, z wyjątkiem budynków z gotowych elementów

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

44212225-2 - Słupy

31223000-5 - Oprawy do lamp

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1514591,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2743146,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1514591,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TECHRAMPS Sp. z o.o Sp. Komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

380871341

7.3.3)Ulica

Organki

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-990

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

1) Housebud Paweł Tomasik, Rzuchowa 153 -oświetlenie zewnętrzne, udostępnienie osób uprawnionych do samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (kierownik robót branży sanitarnej oraz elektrycznej ).
2) Firma Inżynieryjna SystemBud Grzegorz Nowak, Ostrów 100 – kanalizacja sanitarna zewnętrzna

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1514591,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45200000-9Roboty budowlane w zakresie wznosze…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 326 625 zł
Próbka: 68 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
349 304 zł4 470 763 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 121 458 zł
Źródło próbki
CPV 45200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
349 304 zł
Mediana
1 326 625 zł
Górny kwartyl
4 470 763 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Tarnów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tarnów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 514 591 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45200000-9 (Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TECHRAMPS Sp. z o.o Sp. Komandytowa (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.