Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
637 725 zł
Umowa zawarta
7 maja 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 637 725 zł – 819 736 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres oferowanej gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa drogi powiatowej nr 1626B na odcinku od drogi powiatowej nr 1619B w kierunku wsi Koweła do granicy gminy Hajnówka i gminy Narew.

Zamawiający Powiat Hajnowski (Hajnówka, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1626B na odcinku od drogi powiatowej nr 1619B w kierunku…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe MAKSBUD Sp. z o.o. Wartość umowy: 637 725 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Powiat HajnowskiHajnówka, Podlaskie (powiat Hajnowski →)opublikowano 11 maja 2026
Wartość umowy
637 725 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Prace obejmują budowę drogi, odwodnienie, instalację rurociągów i znaków drogowych; brak unieważnień lub wykluczeń.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe MAKSBUD Sp. z o.o. (Bielsk Podlaski), średnia firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 637 724,74 zł (umowę zawarto 7 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 637 724,74 zł do 819 735,66 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail