Remont drogi powiatowej nr 1606B metodą nakładki asfaltowej od m. Klejniki do skrzyżowania z drogą gminną prowadzącą do m. Leszczyny.
Zamawiający Powiat Hajnowski (Hajnówka, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont drogi powiatowej nr 1606B metodą nakładki asfaltowej od m. Klejniki do…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 706 024 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2511, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
02 kwietnia 2026
Termin ofert: 17 kwietnia 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
07 maja 2026
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
01 września 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | POWIAT HAJNOWSKI |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Zarząd Dróg Powiatowych w Hajnówce |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 050658580 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Aleksego Zina 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Hajnówka |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 17-200 |
| 1.4.4.) | Województwo | podlaskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL842 - Łomżyński |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@zdphajnowka.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.powiat.hajnowka.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-b2f48ba0-e6ff-4602-a33c-77a93d3d753f |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00415216 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-09-01 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00182514 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Remont drogi powiatowej nr 1606B metodą nakładki asfaltowej od m. Klejniki do skrzyżowania z drogą gminną prowadzącą do m. Leszczyny. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Zamówienie obejmuje wykonanie remontu metodą nakładki asfaltowej odcinka drogi powiatowej nr 1606B od m. Klejniki do skrzyżowania z drogą gminną prowadzącą do m. Leszczyny. Zakres remontu : działka nr 75 obręb Leszczyny, Gmina Czyże. Początek zakresu [km 0+000] przyjęto na krawędzi nowej masy asfaltowej w rejonie tablic D42/D43 m. Klejniki. Koniec zakresu w rejonie skrzyżowania DP1606B z drogą gminną 107183B [koniec działki nr 75, obręb Leszczyny] |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-05-05 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 3 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe MAKSBUD Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 008126918 |
| 4.3.3.) | Ulica | Mickiewicza 183 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Bielsk Podlaski |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 17-100 |
| 4.3.6.) | Województwo | podlaskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 467843,42 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00232099/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-07-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 467843,42 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.