IR.ZP.271.21.2025 Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Grybów w sezonie zimowym 2025/2026 z podziałem na części.
Zamawiający Gmina Grybów (Grybów, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „IR.ZP.271.21.2025 Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Grybów w sezonie zimowym…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
11 wpisów- Ogłoszenie
11 września 2025
Termin ofert: 19 września 2025 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
24 października 2025
1 oferta3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
02 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
02 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
02 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
02 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
02 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
11 maja 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
11 maja 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
11 maja 2026
1 wykonawca - Wykonanie umowy
11 maja 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA GRYBÓW |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 491892268 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Jakubowskiego 33 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Grybów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 33-330 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL218 - Nowosądecki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 18 448 42 10 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 18 445 04 02 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@gminagrybow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.gminagrybow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-f5207eb9-d0e1-4805-bc66-1f4d8e878c4d |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00236478 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-05-11 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00418411 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | IR.ZP.271.21.2025 Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Grybów w sezonie zimowym 2025/2026 z podziałem na części. |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-10-09 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2026-04-10 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | GM Transport Firma Transportowo-Usługowa Grzegorz Michalik |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Ptaszkowa |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 76140,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00494146/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-04-10 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Intensywne opady atmosferyczne |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Zwiększenie ilości godzin usługi |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 36547,20 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 80251,56 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.