Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Świadczenie usługi wsparcia dla modułu eKancelaria oprogramowania SFINKS wykorzystywanego w jednostkach Resortu Finansów

Zamawiający Centrum Informatyki Resortu Finansów (Radom, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie usługi wsparcia dla modułu eKancelaria oprogramowania SFINKS wykorzystywanego…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Centrum Informatyki Resortu FinansówRadom, Mazowieckieopublikowano 8 maja 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 564 878 zł
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

CENTRUM INFORMATYKI RESORTU FINANSÓW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 142636274

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Samorządowa 1

1.4.2.)Miejscowość

Radom

1.4.3.)Kod pocztowy

26-601

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat.CIRF@mf.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.cirf.gov.pl/start

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7a207fe5-2703-11ef-a458-c2a7c3d67e03

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00236212

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-05-08

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00361544

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Świadczenie usługi wsparcia dla modułu eKancelaria oprogramowania SFINKS wykorzystywanego w jednostkach Resortu Finansów

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
1) w zakresie zamówienia podstawowego jest świadczenie Usługi wsparcia technicznego dla modułu eKancelaria systemu SFINKS (dalej „Oprogramowanie”). Oprogramowanie wykorzystywane jest w ramach obsługi kancelaryjnej dokumentów księgowych Jednostek organizacyjnych tj. Izb Administracji Skarbowej, Krajowej Szkoły Skarbowości, Krajowej Informacji Skarbowej oraz jednostek im podległych, a także Centrum Informatyki Resortu Finansów.

2) w zakresie zamówienia objętego wznowieniem jest świadczenie Usługi wsparcia technicznego dla modułu eKancelaria systemu SFINKS (dalej „Oprogramowanie”). Oprogramowanie wykorzystywane jest w ramach obsługi kancelaryjnej dokumentów księgowych Jednostek organizacyjnych tj. Izb Administracji Skarbowej, Krajowej Szkoły Skarbowości, Krajowej Informacji Skarbowej oraz jednostek im podległych, a także Centrum Informatyki Resortu Finansów.

3.9.)Główny kod CPV

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

5 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PC-BEST S.C. J. PAWLICKI, M. GRZEGRZÓŁKA, M. PAWLICKA

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8520505070

4.3.4.)Miejscowość

Szczecin

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

487080,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00460192/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-06-02

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

487080 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72611000-6Usługi w zakresie wsparcia technicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
564 878 zł
Próbka: 30 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
309 772 zł1 635 443 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 325 672 zł
Źródło próbki
CPV 72611000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
309 772 zł
Mediana
564 878 zł
Górny kwartyl
1 635 443 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Informatyki Resortu Finansów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72611000-6 (Usługi w zakresie wsparcia technicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.