ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

"Modernizacja boiska sportowego w miejscowości Zarzecze"

Zamawiający Gmina Łącko (Łącko, Małopolskie) prowadził postępowanie „Modernizacja boiska sportowego w miejscowości Zarzecze”. Termin składania ofert minął 25 maja 2026, 11:00. Wadium: 2000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ŁąckoŁącko, Małopolskie (powiat Nowosądecki →)opublikowano 8 maja 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 722 634 zł
Wadium
2000 zł
Termin składania ofert
25 maja 2026, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    08 maja 2026

    Termin ofert: 25 maja 2026 11:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    19 czerwca 2026

    2 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresModernizacja istniejącego boiska sportowego w miejscowości Zarzecze, obejmująca wymianę nawierzchni, ogrodzenia, oświetlenia oraz instalację nowoczesnego systemu drenażowego.

  • 2

    TerminOferty częściowe niedozwolone, preferencja dla MŚP z terenu województwa małopolskiego, termin realizacji do 6 miesięcy od podpisania umowy, ryzyko opóźnień związane z warunkami pogodowymi.

  • 3

    WarunkiWymagane certyfikaty CE dla materiałów budowlanych, doświadczenie w realizacji podobnych projektów (minimum 3 lata) oraz zdolność wykonawcza potwierdzona referencjami.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail