Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Poprawa efektywności energetycznej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Zwierzyńcu”

Zamawiający Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Zwierzyńcu (Zwierzyniec, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Poprawa efektywności energetycznej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Zwierzyńcu”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 458 993 zł
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Zwierzyńcu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 061626730

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Słowackiego 2

1.4.2.)Miejscowość

Zwierzyniec

1.4.3.)Kod pocztowy

22-470

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zwierzyniec.info.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kultura-zwierzyniec.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-eb01b6d6-68ee-40b3-9dca-87e082a2cafb

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00235608

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-05-08

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00330207

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

„Poprawa efektywności energetycznej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Zwierzyńcu” realizowane jest w ramach inwestycji B1.1.4 „Wzmocnienie efektywności energetycznej obiektów lokalnej aktywności społecznej". Komponent B „zielona energia i zmniejszenie energochłonności” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania odporności.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

„Poprawa efektywności energetycznej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Zwierzyńcu”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku biurowego z salą kinową w ramach przedsięwzięcia pn. „Poprawa efektywności energetycznej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Zwierzyńcu”.
w szczegółowości:
Zakres robót obejmuje, w szczególności:
1) Wykonanie hybrydowego jednofunkcyjnego źródła ciepła: układ technologiczny wyposażony w sprężarkową powietrzną pompę ciepła (źródło podstawowe o mocy 31 kW) i kocioł elektryczny (źródło szczytowe), bufor oraz inne niezbędne urządzenia towarzyszące, armatura, rurociągi i izolacje, roboty budowlane i elektryczne;
2) Wykonanie nowej instalacji c.o. wspólnej dla całego budynku z wydzielonymi dwoma obiegami instalacyjnymi;
3) Montaż dodatkowych elektrycznych podgrzewaczy c.w.;
4) Wykonanie i wdrożenie System Zarządzania Energią;
5) Modernizacja instalacji oświetlenia wbudowanego;
6) Wykonanie instalacji fotowoltaicznej - o mocy 36,85 kW wraz z magazynami energii o pojemności 41,4 kWh;
7) Docieplenie stropów nad ostatnią kondygnacją (piętrem) - maty z wełny mineralnej wraz z wykonaniem nowego pokrycia dachu blachą;
8) Docieplenie ścian zewnętrznych budynku dotychczas niedocieplanych
9) Wymiana okien na okna PCV wyposażone w nawiewniki higrosterowane
10) Wymiana drzwi zewnętrznych
11) Wykonanie instalacji odgromowej i uziemiającej;
12) Docieplenie i izolacja przeciwwodna ścian fundamentowych
13) Remont balkonu
14) Instalacja odgromowa i uziemiająca
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ. Składają się na nie następujące dokumenty:
1) dokumentacja projektowa, w tym:
− PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY,
− PROJEKTY TECHNICZNE BRANŻY: BUDOWLANEJ, ELEKTRYCZNEJ
I SANITARNEJ.
2) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
3) Przedmiary robót,
Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 4.4 ppkt 1) oraz STWIORB. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej,
o której mowa w pkt 4.4 ppkt 1) oraz STWIORB.

• Powierzchnia zabudowy 423,10 m2
• Powierzchnia użytkowa 507,28 m2
• Kubatura brutto 3937,00 m3
• Długość 28,70 m
• Szerokość 14,71 m
• wysokość max. 10,09 m
• Liczba kondygnacji 2

3.9.)Główny kod CPV

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-04

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

TGL Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9462637587

4.3.3.)Ulica

Al. SPÓŁDZIELCZOŚCI PRACY 105

4.3.4.)Miejscowość

LUBLIN

4.3.5.)Kod pocztowy

20-147

4.3.6.)Województwo

lubelskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1192846,21 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00413014/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-02-27

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1291462,92 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45300000-0Roboty instalacyjne w budynkach
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
458 993 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
204 767 zł1 452 053 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 247 286 zł
Źródło próbki
CPV 45300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
204 767 zł
Mediana
458 993 zł
Górny kwartyl
1 452 053 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Zwierzyńcu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zwierzyniec.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45300000-0 (Roboty instalacyjne w budynkach). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.