Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
229 666 zł
Umowa zawarta
27 kwietnia 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 229 666 zł – 467 711 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Usługi wsparcia operacyjnego w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego- SOC.".

Zamawiający Kopalnia Soli "wieliczka" S.A. (Wieliczka, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „"Usługi wsparcia operacyjnego w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego- SOC."”, wybierając ofertę wykonawcy CYBER360 Sp. z o.o. Wartość umowy: 229 666 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
229 666 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CYBER360 Sp. z o.o. (Gdynia), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 229 665,60 zł (umowę zawarto 27 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 229 665,60 zł do 467 711,19 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

  • 5

    Specyfika: Zamówienie dotyczy usług MDR i SOC, realizowane w formule podstawowej (art. 275 pkt 2 Pzp).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

KOPALNIA SOLI "WIELICZKA" SPÓŁKA AKCYJNA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000041683

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Park Kingi 1

1.5.2.)Miejscowość

Wieliczka

1.5.3.)Kod pocztowy

32-020

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat.sa@kopalnia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kopalniawieliczka.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Górnictwo

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Usługi wsparcia operacyjnego w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego- SOC.".

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b851da06-3666-4b10-9352-4d63ffd45918

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00233327

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00119521

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

KSW/2026/IT/48

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego za wynagrodzeniem usług wsparcia operacyjnego w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego (usługi MDR wraz z SOC).
3.2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do wzoru umowy
3.3. Przedmiot zamówienia może być realizowany zgodnie z ogólnymi warunkami umów stosowanymi przez Wykonawcę – szczegółowe zapisy w tym zakresie zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 4 do specyfikacji.

4.5.3.)Główny kod CPV

72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

229665,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

467711,19 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

229665,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CYBER360 Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5833169441

7.3.3)Ulica

ul. Władysława IV 43 lok. 401

7.3.4)Miejscowość

Gdynia

7.3.5)Kod pocztowy

81-308

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

229665,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72250000-2Usługi w zakresie konserwacji i wsp…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
451 453 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
206 400 zł1 002 600 zł
Rozstęp międzykwartylowy
796 200 zł
Źródło próbki
CPV 72250000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
206 400 zł
Mediana
451 453 zł
Górny kwartyl
1 002 600 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Kopalnia Soli "wieliczka" S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wieliczka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 229 666 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72250000-2 (Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: CYBER360 Sp. z o.o. (Gdynia). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.