Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
79 432 zł
Umowa zawarta
30 lipca 2026
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 79 432 zł – 83 640 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena91%termin realizacji etapu I przedmiotu zamówienia9%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Sporządzenie projektu technicznego zabezpieczenia zespołu komór V/100 i V/122”

Zamawiający Kopalnia Soli "wieliczka" S.A. (Wieliczka, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Sporządzenie projektu technicznego zabezpieczenia zespołu komór V/100 i V/122”, wybierając ofertę wykonawcy Instytut Mechaniki Górotworu - Polskiej Akademii Nauk. Wartość umowy: 79 432 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Kopalnia Soli "wieliczka" S.A.Wieliczka, Małopolskie (powiat Wielicki →)opublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
79 432 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 czerwca 2026

    Termin ofert: 26 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Instytut Mechaniki Górotworu - Polskiej Akademii Nauk (Kraków), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 79 432,17 zł (umowę zawarto 30 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 79 432,17 zł do 83 640,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail