ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Remont częściowy budynku nr 130 w Pruszczu Gdańskim przy ul. Powstańców Warszawy 28 B”

Zamawiający 22 Baza Lotnictwa Taktycznego (Malbork, Pomorskie) prowadził postępowanie „Remont częściowy budynku nr 130 w Pruszczu Gdańskim przy ul. Powstańców Warszawy 28 B”. Termin składania ofert minął 26 maja 2026, 09:00. Wadium: 6500 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 22 Baza Lotnictwa TaktycznegoMalbork, Pomorskie (powiat Malborski →)opublikowano 7 maja 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 299 916 zł
Wadium
6500 zł
Termin składania ofert
26 maja 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin udzielonej gwarancji i rękojmi40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    07 maja 2026

    Termin ofert: 26 maja 2026 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    06 lipca 2026

    3 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresRemont częściowy budynku nr 130 w Pruszczu Gdańskim (ul. Powstańców Warszawy 28 B) obejmujący: rozbiórki, roboty murowe, betonowe, tynkarskie, malarskie, instalacje elektryczne, montaż sufitów podwieszanych, drzwi oraz płytek.

  • 2

    TerminOferty częściowe niedozwolone, preferencja dla MŚP przy równoważności ofert, termin realizacji do 6 miesięcy od podpisania umowy, ryzyko opóźnień związane z uzgodnieniami wojskowymi.

  • 3

    WarunkiWymagane certyfikaty CE dla materiałów, doświadczenie w remontach obiektów wojskowych lub publicznych o podobnym charakterze, znajomość norm budowlanych (PN-EN) i przepisów BHP.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail