Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
793 525 zł
Umowa zawarta
6 maja 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 793 525 zł – 1 101 393 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont DP nr 1183N w miejscowości Skowrony

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Pasłęku (Pasłęk, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont DP nr 1183N w miejscowości Skowrony”, wybierając ofertę wykonawcy Kwidzyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych STRZELBUD Sp. z o.o. Wartość umowy: 793 525 zł. Złożono 7 ofert.

Wartość umowy
793 525 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 kwietnia 2026

    Termin ofert: 17 kwietnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    07 maja 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Kwidzyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych STRZELBUD Sp. z o.o. (Kwidzyn), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 793 525,28 zł (umowę zawarto 6 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 793 525,28 zł do 1 101 393,32 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

  • 5

    Specyfika: Zamówienie udzielone w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy PZP

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Dróg Powiatowych w Pasłęku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 170818349

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Dworcowa 6

1.5.2.)Miejscowość

Pasłęk

1.5.3.)Kod pocztowy

14-400

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zdppaslek@zdppaslek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.zdp.bip.powiat.elblag.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zdppaslek

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont DP nr 1183N w miejscowości Skowrony

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0ad9dfed-1a6c-44e8-a1d0-21bc01fadc98

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00232717

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00604443/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.10 Remont DP nr 1183N w miejscowości Skowrony

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00183843

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DM.252.13.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

906637,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont drogi powiatowej nr 1183N w miejscowości Skowrony, gm. Godkowo, o dł. 1050 m.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

2

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

793525,28 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1101393,32 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

793525,28 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Kwidzyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych STRZELBUD Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5811807578

7.3.3)Ulica

Lotnicza

7.3.4)Miejscowość

Kwidzyn

7.3.5)Kod pocztowy

82-500

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

793525,28 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
676 483 zł
Próbka: 99 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
358 004 zł1 381 768 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 023 764 zł
Źródło próbki
CPV 45233220· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
358 004 zł
Mediana
676 483 zł
Górny kwartyl
1 381 768 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Pasłęku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pasłęk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 793 525 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Kwidzyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych STRZELBUD Sp. z o.o. (Kwidzyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.